Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

„Nemigos aitvaras auksiniame kambaryje“ Romantizmo muzikos ir dailės pasaulyje

JUSTAS ŠERVENIKAS

Gimė 1987 m. muzikantų šeimoje. Mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje (dėst. J. Augaitienės kl.), Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (prof. V. Vitaitės kl.), Lietuvos ir Hanoverio muzikos akademijose.
Grojo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos muzikos akademijos bei Klaipėdos kameriniu orkestrais. Surengė daug koncertų Lietuvoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Danijoje, grojo įvairiose koncertų ir teatrų salėse: Lietuvos operos ir baleto, Lietuvos nacionalinės filharmonijos, Kauno filharmonijos, Klaipėdos koncertų, Kasselio, Bresto, Vitebsko teatrų salėse.
2006 m. su altiste Agne Cinauskaite konkurse „Pavasario sonata“ laimėjo I premiją, tai leido jauniems menininkams įrašyti profesionalioje studijoje kompaktinę plokštelę. Pastaraisiais metais daug dėmesio skiria kameriniam muzikavimui ir koncertams su vokalistais.

Sulaukė ne tik gerų publikos atsiliepimų, bet ir palankių kritikų vertinimų: „Pianistas kaip visada žavėjo ekspresyvumu, veržlumu, spalvų ir charakterių ryškumu, gebėjimu visoje dinaminėje skalėje išgauti skambų garsą, valdyti klausytoją. Klausantis Čakonos buvo ypač jaučiama kūrybinga savito tempo, spalvų, charakterio paieška. Menišku atlikimu klausytojus sužavėjo ypač sudėtingas S. Rachmaninovo opusas...“ (Kultūros parkas)

 

 

 

 
 
 
[[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2013.07.05