Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

NAUJAMETINIS KONCERTAS CHODKEVIČIŲ RŪMUOSE!

2011 m. gruodžio 31 d. 17.30 val., 20 val.

Kvietimo fragmentas

„Laukdami Naujųjų Metų, trumpam sugrįžtame į vaikystę ir norime dovanoti kitiems bent vieną mažą stebuklą. Norime būti geresni, prisimename ir sveikiname į tolimiausius kraštus nuklydusius draugus. ...“ – sako dainininkė A. Krikščiūnaitė.

Įsimintino balso savininkė Asta Krikščiūnaitė (sopranas) Naujųjų Metų išvakarėse subūrė klasikinės muzikos profesionalus bei scenos partnerius - pianistę Audronę Kisieliūtę, baritoną Dainių Puišį, puikų instrumentininkų ansamblį Čiurlionio styginių kvartetą: Joną Tankevičių (smuikas), Darių Dikšaitį (smuikas), Gediminą Dačinską (altas), Saulių Lipčių (violončelė) bei charizmatiškąjį Donatą Bagurską (kontrabosas).

Muzikai, o ypač vokalo mylėtojai, solistės A. Krikščiūnaitės pavardę yra girdėję ne kartą. Drauge su Čiurlionio kvartetu, kritikų įvardytu kaip vienu iškiliausių styginių ansamblių Europoje, pianiste A. Kisieliūte, yra parengę ne vieną įsimintiną programą, atlikę daugybę profesionalumo aura lydėtų koncertų, o su D. Puišiu ir D. Bagursku aplankytos beveik visos Lietuvos koncertų salės.

Programa „Naujieji Metai Chodkevičių rūmuose“ bus pripildyta šiltų, žaismingų, žaižaruojančių kūrinių. Koncerte skambės nuotaikingų ir romantiškų melodijų vėrinys: kvarteto atliekami J.Strauss'o ir J. Ofenbach'o valsai ir polkos, virtuoziški kontraboso pasažai N. Paganini variacijose G. Rossinio „Mozė Egipte“ tema, neįprastas balso ir kontraboso duetas italų kompozitorių E. Toselli, D. Maggiorani, L. Denza dainose, mėgstamos arijos ir duetai iš G. Donizetti ir G. Verdi operų bei I. Kalmano, Fr. Leharo operečių.

Tikra muzikos gurmanų puota ! Žinomas muzikologas Viktoras Gerulaitis įpins ir žodžio meną – žaismingos iškalbos nestokojantis Maestro klausytojus lydės emocingais muzikos takais...

Tiesa, atlikėjai žada ir muzikinių staigmenų – kokie gi Naujieji be siurprizų ?! Bet…visos dovanos, netikėtumai ir žaisminga nuotaika teks tiems, kurie 2011 metų gruodžio 31 dieną 17.30 arba 20.00 val. ateis į Vilniaus paveikslų galeriją (Didžioji g. 4) pasiklausyti Naujametinio koncerto !

Bilietai:
17.30 val. – 50, 40 Lt
20.00 val. – 70, 50 Lt

Bilietus galima įsigyti Vilniaus paveikslų galerijos kasoje ir visose sistemos „Bilietų pasaulis“ platinimo vietose (www.bilietupasaulis.lt)

Dėmesio ! Bilietai gali brangti.

Daugiau informacijos – www.cantusfirmus.lt


 

 

 

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.29