Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

NAUJAMETINIS VAKARAS VILNIAUS PAVEIKSLŲ GALERIJOJE

2012 m. gruodžio 31 d. 18, 20 val.

Judita Leitaitė.
Dmitrijaus Matvejevo fotografija

Šį Naujųjų metų vakarą publikos numylėtiniai – solistė Judita Leitaitė ir Čiurlionio kvartetas – publikai pateikia nuotaikingą muzikinę programą „Naujųjų uvertiūra“.

Dainininkė Judita Leitaitė ir gerbėjų, ir kritikų apibūdinama kaip itin artistiška, žanro požiūriu nepaprastai lanksti atlikėja. Per tris dešimtis kūrybos metų sukauptame solistės repertuare – daugelio klasikinių ir šiuolaikinių veikalų mecosoprano partijos, beje, ji nesibodi atlikti ir populiariąją muziką. Dainininkė aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos atlikėjais

ir kompozitoriais, yra parengusi daug šiuolaikinės lietuvių vokalinės muzikos premjerų.

J. Leitaitė 2004 m. už nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi.

Čiurlionio kvartetas, kritikų žodžiais, yra vienas iškiliausių styginių ansamblių Europoje. Apie šį kolektyvą rašoma: „...Čiurlionio kvartetas – tai bent ! Susigrojimas – nepriekaištingas ir tvirtai sustyguotas, o interpretacijos – šiltos ir nepaprastai tikslios. Tai buvo nuostabus koncertas...“ („Bergens Tidende“, Norvegija). Ansamblis surengė daugiau kaip 3700 koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Jis dažnai koncertuoja visoje Europoje: nuo Islandijos iki Rusijos ir nuo Norvegijos iki Italijos, taip pat Kanadoje ir Japonijoje. Pastaraisiais metais Čiurlionio kvartetas į savo programas įtraukia džiazo ir pasaulio muzikos projektus. Kvarteto nariai groja unikaliais XVIII a. italų meistrų instrumentais.

Šventinė muzikinė programa „Naujųjų uvertiūra“ džiugins žaismingais, tviskančiais kūriniais. Koncerte skambės nuotaikingų ir romantiškų melodijų vėrinys: kvarteto atliekami J. Strausso ir J. Offenbacho valsai ir polkos, R. Rodgerso, Ch. Chaplino, M. Legrand'o, F. Loewe, H. Kerrio ir kt. populiarios dainos ir melodijos.

Tikra muzikos mėgėjų puota! Atlikėjai žada ir staigmenų – kokia gi šventė be jų?! Tačiau… visos dovanos, siurprizai ir linksmybės laukia tik tų, kurie 2012 m. gruodžio 31 dieną 18 arba 20 val. ateis į Vilniaus paveikslų galeriją (Didžioji g. 4) pasiklausyti Naujametinio koncerto!

Bilietai: 18 val. – 50 Lt; 20 val. – 60 Lt

Bilietus galima įsigyti Vilniaus paveikslų galerijos kasoje (tel.pasiteirauti (8~ 5) 212 4258) ir nacionalinio bilietų platintojo sistemoje „Bilietai LT“.

Susitikime ir sutikime Naujuosius metus drauge!

 

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2012.10.26