Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

VALSTYBINIO PUČIAMŲJŲ INSTRUMENTŲ ORKESTRO „TRIMITAS“ KONCERTAI


EDMUNDAS, MERŪNAS IR VAIDAS – PIRMĄ KARTĄ DAINUOS DRAUGE

2011 m. birželio 9 d. 18 val.

Edmundas Seilius, Merūnas Vitulskis ir
Vaidas Vyšniauskas

Birželio 9 d. Vilniaus paveikslų galerijos kieme Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ rengia išskirtinį gražiausių pasaulio melodijų koncertą. Pirmą kartą vienoje scenoje matysime tris jaunus, charizmatiškus, šiuo metu ypač populiarius atlikėjus – Edmundą Seilių, Merūną Vitulskį ir Vaidą Vyšniauską.

Dainininkai, turintys šimtus tūkstančių gerbėjų, dažnai matomi operos spektakliuose, renginiuose, televizijos projektuose, vertinimo komisijose, dar niekada nėra dainavę trio. Muzikavimas drauge romantišką ir šiltą vasaros vakarą (tikėkimės, kad jis toks ir bus) kiekvienam iš atlikėjų ir visiems žiūrovams neabejotinai padovanos naujų spalvų, emocijų ir malonių atradimų.

Visi trys solistai yra ne tik įvairių pramoginių renginių ir projektų dalyviai, bet ir atlikėjai, kaskart vis svaresnį žodį tariantys operos pasaulyje.

V.Vyšniauskas nuo 2009 m. Nacionalinėje operoje sukūrė ne vieną įsimintiną vaidmenį – Alfredo naujame „Traviatos“ pastatyme, Chosė „Karmen“, Eleazarą „Žydėje“, ir, pagaliau, savo išsvajotą Otelą, kurį atlikėjas vadina karališku vaidmeniu.

E.Seilius, gerai pažįstamas Europos klausytojams, Lietuvos žiūrovams įsiminė kaip puikus Pangas G.Pucini operoje „Turandot“, Jurgelis B.Dvariono „Dalioje“, Kamilis de Rosiljonas F.Laharo operetėje „Linksmoji našlė“, Alfredo D.Verdi „Traviatoje“. Šiuo metu E.Seilius rengia vaidmenį bohemiečių spektakliui „Katia Kabanova“.

Merūnas Vitulskis, kurį iki šiol geriausiai pažinojome kaip populiariosios muzikos atlikėją, neseniai Nacionaliniame operos ir baleto teatre sukūrė savo pirmąjį, gerų atsiliepimų susilaukusį Nemorino vaidmenį G.Donizetti operoje „Meilės eliksyras“. Rudenį atlikėjas rengs Lenskio vaidmenį P.Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“.

Birželio 9 d. koncerte skambės laiko patikrintos, populiarios visame pasaulyje dainos – A.Lara „Granada“, tradicinė tema „Quando, quando“, populiariojo A.L.Weber kūriniai, operų arijos, ir, žinoma, kultinio trijų tenorų – P.Domingo, L.Pavarotti, Ch.Carreras - repertuaras. Ką gali žinoti, gal šis koncertas nebus vienintelis, trys tenorai drauge dainuos ir ateityje, o mes dalyvausime naujo kolektyvo krikštynose?..

Kadangi atlikėjai iš tiesų yra vieni garsiausių mūsų šalies dainininkų, žiūrovams koncerte bus suteikta galimybė išsiaiškinti, kuris iš jų vis dėlto yra garsiausias. Kaip – sužinosite, apsilankę koncerte, kuriame solistams talkins orkestras „Trimitas“ ir jo vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis. Koncertą ves Sigita Stankevičiūtė.

Bilietus į „Trimito“ koncertus įsigyti galite bileitų platinimo sistemoje „Bilietai lt“
 

 

 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.06.09