Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

 
Paroda „Stendalis, maištas ir svajonės“
 
2008 m. birželio 17 d. – birželio 28 d.
 Stendalis. Nuotrauka iš LDM archyvo
Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 
Prancūzų kultūros centras, minėdamas savo dešimtąjį gimtadienį, bendradarbiaudamas su Grenoblio miesto municipaline biblioteka, pristato kilnojamą, daugelį vietų aplankysiančią parodą „Stendalis. Maištas ir svajonės“.
Paroda liudija apie kūrybos turtus ir leidžia apžvelgti išskirtines Grenoblio municipalinės bibliotekos ir Stendalio muziejaus kolekcijas.
Ši paroda kviečia Jus pakeliauti po Stendalio pasaulį ir sužinoti įvairių, iki šiol modernumu stebinančių dalykų apie iškilųjį rašytoją Stendalį (tikr. Marie-Henri Beyle (1783-01-23–1842-03-23).
Išsamesnę informaciją apie parodą teikia parodos organizatorius – Prancūzų kultūros centras. Asmuo kontaktams – kultūros atašė asistentė Ramunė Vrubliauskienė (tel. 212 04 60).
 
LDM informacija
 
LDM informacinis pranešimas apie parodą [2008-06-16]
APIE VILNIAUS PAVEIKSLŲ GALERIJOJE ATIDAROMĄ PARODĄ - „STENDALIS, MAIŠTAS IR SVAJONĖS“

Lietuvos dailės muziejus praneša, kad, bendradarbiaujant su Prancūzų kultūros centru, Vilniaus paveikslų galerijoje (Didžioji g. 4) birželio 16 d., pirmadienį, 18 val. atidaroma iš Grenoblio atkeliavusi paroda „Stendalis, maištas ir svajonės“. Atidarymo ceremonija – tik svečiams su pakvietimais. Kultūros visuomenė kviečiama lankyti šią parodą nuo birželio 17 d., antradienio iki birželio 28 d.

Prancūzų kultūros centras, Vilniuje veikiantis jau dešimtmetį, šiai sukakčiai pažymėti ir skiria Grenoblio miesto municipalinės bibliotekos parengtą kilnojamąją parodą, atspindinčią įžymaus prancūzų rašytojo Stendalio (tikroji jo pavardė – Anri Belis /Henri Beyle/) gyvenimą ir kūrybą, jos publikavimą. Paroda eksponuota stendiniuose lakštuose ant 13-os molbertų. Juose – Stendalio rankraščių faksmilės, iliustracijos, piešiniai. Paroda supažindina ir su išskirtinėmis Grenoblio municipalinės bibliotekos ir Stendalio muziejaus dokumentų ir meno kūrinių kolekcijomis.
Išsamesnę informaciją gali suteikti parodos organizatoriai Prancūzų kultūros centre. Kreiptis į kultūros atašė asistentę Ramunę Vrubliauskienę (tel. 212 04 60). Informaciją taip pat rasite LDM svetainėje www.ldm.lt
 
LDM ryšių su visuomene centras, tel.: (8 ~ 5) 212 08 41, 8 687 16739

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.24