Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
Neįgaliesiems     English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

KONCERTAS „NAUJAMEČIAI DIVERTISMENTAI“

2010 m. gruodžio 31 d. 19 val.

Koncerto plakatas

Tradiciniame Vilniaus paveikslų galerijos Naujamečiame koncerte paskutinį 2010 metų vakarą klausytojai galės gėrėtis grakštaus muzikavimo vakaru. Klasikinės muzikos profesionalai ir scenos partneriai – solistė Asta Krikščiūnaitė (sopranas), pianistė Audronė Kisieliūtė ir Čiurlionio kvartetas, – pristato šventinį koncertą „Naujametiniai divertismentai“.

Muzikai, o ypač vokalo mylėtojai, solistės A.Krikščiūnaitės pavardę yra girdėję ne kartą. Drauge su pianiste Audrone Kisieliūte bei daugiau nei keturis dešimtmečius muzikuojančiu Čiurlionio kvartetu, kritikų įvardytu kaip vienu iškiliausių styginių ansamblių Europoje, šie muzikai yra parengę ne vieną įsimintiną programą, atlikę daugybę profesionalumo aura lydėtų koncertų; jų bendra kūrybinė geografija aprėpia ne tik Lietuvos koncertų sales, bet ir iki prestižinių festivalių scenas Vakaruose.

Daug A. Krikščiūnaitės ir Čiurlionio kvarteto atliekamų kūrinių yra įrašęs Lietuvos radijas; išleistos trys kompaktinės plokštelės; dainininkės ir kvarteto nuostabiu ansambliu žavisi daugelio šalių muzikos gurmanai.

Atlikėjų užmanyta Naujamečio vakaro programa bus pripildyta emocingai šiltų, žaismingų skaidrios nuotaikos kūrinių. Kompozitorių G. Donizzetti, G. Verdi, G. Kuprevičiaus dainos, A. Piazzollos, J. Offenbacho ir kitų kompozitorių instrumentiniai opusai šį šventinį vakarą primins, kad vidinės artisto šilumos ir nuoširdumo grojant bet kurios epochos kūrinį niekada nebūna per daug.

Vakaro vedančioji Zita Kelmickaitė į „Naujametinius divertismentus“ įpins ir žodžio meną – žaismingos iškalbos nestokojanti muzikologė klausytojus lydės emocingais muzikos takais... Tiesa, atlikėjai žada ir muzikinių staigmenų – kokie gi Naujieji Metai be siurprizų ! Bet… visos dovanos, netikėtumai ir žaisminga nuotaika teks tiems, kurie 2010 metų gruodžio 31 dieną 19 val. ateis į Vilniaus paveikslų galeriją (Didžioji g. 4) pasiklausyti „Naujametinių divertismentų“!

Bilieto kaina – 50Lt


Bilietus galima įsigyti visose sistemos bilietai.lt platinimo vietose bei LDM Vilniaus paveikslų galerijos kasoje (tel. (8~5) 212 4258)

Daugiau apie renginį – www.cantusfirmus.lt ; tel. +370 616 91 560

 

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2010.12.08