Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

„DAINŲ RATE“ – „BALSO IR GITAROS“ DIALOGAS

2011 m. lapkričio 16 d. 18 val.

Algimantas Pauliukevičius (gitara) ir Gintarė Skerytė (sopranas)

Gintarę Skerytę (sopranas) ir Algimantą Pauliukevičių (gitara) likimas suvedė 1999-tų metų rudenį Lietuvos Radijo įrašų studijoje. Nuostabus, nepaprastai koloringas balso ir gitaros stygų derinys taip pakerėjo šiuos atlikėjus, kad jie koncertuoja kartu iki šiol.

Kūrybiniai partneriai klausytojams pristatys spalvingą vokalo ir gitaros skambėsio persipynusią programą: A. Pauliukevičiaus aranžuotus S.Moniuszko, E.Granados, A.Klovos kūrinius balsui ir gitarai bei kompozitorių F.Tarrega, E.Pujol, J.Gaižausko, H.Villa-Lobos, A.Dumond dainas.

Koncertą veda muzikologas Viktoras Gerulaitis


Bilietas – 20Lt

Bilietus galima įsigyti Vilniaus paveikslų galerijos kasoje ir visose sistemos Bilietai.lt platinimo vietose

Gintarė Skerytė (sopranas)
Lietuvos muzikos akademiją baigė du kartus – 1983m. fortepijono specialybę (prof. Z.Radvilaitė) ir 1987m. dainavimą (prof. Z.Paulauskas). Kasmetiniuose Vilniaus senosios muzikos frestivaliuose dainavo pagrindines partijas C.Monteverdžio, F.Kačinio, H.Perselio operose. Su pianiste G.Ručyte-Landsbergiene atliko solines programas Europos šalyse. Dainininkė atlieka stambios formos kūrinius su Lietuvos, bei Latvijos orkestrais, chorais „Jauna Muzika” ir „Aidija”. Pastoviai koncertuoja su kameriniais ansambliais – Vilniaus styginiu kvintetu, Sostinės trio, „Musica Humana”. G.Skerytė yra unikalaus šiuolaikinės muzikos ansamblio „Ex tempore” narė. Ji yra dažnas svečias Lietuvos radijo įrašų studijoje. Įrašė B.Kutavičiaus, F.Bajoro kūrinių kompaktines plokšteles.
Nuo 2002 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Algimantas Pauliukevičius (gitara)
pirmus dešimt metų skambinimo gitara paslapčių mokėsi pas Sigitą Šilinską – vieną iš klasikinės gitaros pradininkų Lietuvoje. Būtent šis žmogus suformavo jo grojimo stilių, manierą ir požiūrį į muziko veiklą. Vėliau Algimantas gitaros meną studijavo Baltarusijos muzikos akademijoje o grįžęs į Lietuvą 1991m. baigė Lietuvos muzikos akademiją.

 

 

 
 
 
[>[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.08