Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Vilniaus paveikslų galerijos adresas:
Didžioji g. 4, LT-01128, Vilnius. Tel./faksas (8-5) 2120841, tel. (8-5) 2124258
 

VILNIAUS PAVEIKSLŲ GALERIJOJE PRISISTATO ANSAMBLIS „AMBERTRIO“

Informacinis pranešimas [2010 10 05]

Instrumentinis ansamblis „AmberTrio“

Vilniaus paveikslų galerija (Didžioji g. 4) spalio 6 d., trečiadienį, 18.30 val. kviečia į instrumentinio ansamblio „AmberTrio“ koncertą. Ansamblio nariai – respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai Vitalija Makrickienė (smuikas), Mantas Makrickas (altas) ir Eglė Kižytė (fortepijonas). Koncerte skambės XIX–XXI amžių lietuvių bei užsienio kompozitorių kūriniai. Vakarą ves Dovydas Zavackis.

Koncertas nemokamas.

Fortepijoninio ansamblio „AmberTrio“ nariai kartu groja nuo 2010 metų pavasario. Visi trys atlikėjai yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, įvairių meistriškumo kursų dalyviai, nuolat koncertuojantys Lietuvoje ir užsienyje kaip solistai, kamerinių ansamblių dalyviai ar įvairių orkestrų artistai. Atlikėjai yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventai: Vitalija Makrickienė studijavo profesorių I. Armonaitės smuiko bei A. Pšibilskienės kamerinio ansamblio klasėse, Mantas Makrickas baigė profesorių P. Radzevičiaus alto bei P. Kuncos kamerinio ansamblio ir styginio kvarteto klases, o Eglė Kižytė fortepijono ir kamerinio ansamblio grojimo žinių sėmėsi studijuodama pas profesorius H. Radvilaitę bei J. Andrejevą. Studijų metais pagal Erasmus/Socrates mainų programą E. Kižytė stažavosi Conservatorio di musica „L. Refice“ Frosinonėje (Italija) bei „Conservatoire national supérieur musique et danse de Lyon“ Prancūzijoje . V. Makrickienė pagal tą pačią programą kamerinio ansamblio meną studijavo „Universität für Musik und darstellende Kunst Wien“ Austrijoje. Šiuo metu V. Makrickienė ir M. Makrickas yra žymių Lietuvos orkestrų artistai - groja Lietuvos valstybiniame simfoniniame ir Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto orkestruose, o E. Kižytė dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje.

Ansamblis „AmberTrio“ mokėsi prof. A. Pšibilskienės kamerinio ansamblio klasėje, tobulinosi pas Leipcigo Felix Mendelsohn Bartholdy Aukštosios muzikos ir teatro mokyklos profesorę Gudrun Franke (fortepijonas) ir Vienos muzikos ir teatro universiteto profesorių Peter Schuhmayer (styginių kvarteto „Artis“ primarijus). „AmberTrio“ yra jaunas kolektyvas, tačiau jau yra paruošęs įvairių epochų kūrinių programą ir aktyviai įsiliejęs į Lietuvos muzikinį gyvenimą.

Koncerte Vilniaus paveikslų galerijoje skambės Ignaz Lachner Trio smuikui altui ir fortepijonui nr.1 op.37, Teisučio Makačino 5 dalių siuita “Armėniškieji puslapiai”, Rebecca Clarke Duo Concertante “Dumka” smuikui, altui ir fortepijonui bei Robert Schumann “Märchenerzählungen” op.132.

Renginys pristatomas Lietuvos dailės muziejaus svetainėje www.ldm.lt

Išsamesnę informaciją teikia Mantas Makrickas (mob. tel. 8 600 59662).

LDM Ryšių su visuomene centras

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.24