Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: A. Goštauto g. 1, Vilnius, tel. (8~5) 261 6764. El. paštas kasiuliomuziejus[at]ldm.lt

NAUJAMETINIS KONCERTAS „NAUJIEJI METAI: VIEN TIK PIAZZOLLA“

2015 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienį, 18 val. ir 20 val.
2016 m. sausio 2 d., šeštadienį, 18 val.

Naujiesiems metams beldžiantis į duris galvoje kirba vienas klausimas - kaip gi juos sutikti šiemet? Štai Jums originalus pasiūlymas: aistringi ir melodingi Naujieji tango ritmų apsuptyje. Gruodžio 31 dieną Vytauto Kasiulio dailės muziejuje argentinietiško tango garsai liesis net du kartus - 18 val. ir 20 val., o neįprastas vibrafono, smuiko, violončelės ir fortepijono derinys leis jau visų gerai pažįstamiems Astor Piazzolla opusams nuskambėti visiškai naujai. Pagrindinis programos akcentas - ,,Metų laikai", kuriuos klausant galėsite prisiminti praėjusius metus ir pasvajoti apie ateinančius, be to girdėsite ir daug kitų širdžiai mielų ir pažįstamų kūrinių. Šventinę programą Lietuvos publikai pristatys vibrafono virtuozas Marius Šinkūnas, tarptautinį pripažinimą pelnę violončelininkas Gleb Pyšniak ir smuikininkė Dalia Dėdinskaitė bei pianistė Lauryna Lankutytė.

 

Renginio plakatas

Gruodžio 31 d., ketvirtadienį, 18 val. ir 20 val. ir 2016 m. sausio 2 d., šeštadienį, 18 val.
Vytauto Kasiulio dailės muziejuje (A. Goštauto g. 1, Vilniuje)

Naujametinis koncertas „Naujieji metai: vien tik Piazzola“

DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

 

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

 

LAURYNA LANKUTYTĖ – charizmatiška jaunosios kartos lieutivų pianistė, daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė nuolat koncertuojanti Lietuvoje bei užsienyje. Atlikėja tobulinosi pas tokius fortepijono meistrus, kaip J. Lowenthal, A. Jasinski, D.Joffe, Ph. Giusiano, N. Seriogina, A. Žlabys, G. Alekna, M. Rubackytė. Be savo solinės veiklos, L. Lankutytė aktyviai groja kamerinę muziką, yra ansamblio ,,Artistico“ narė, o šių metų vasarą XV tarptautiniame konkurse ,,Muzika be sienų“ laimėjo Grand Prix. Šiuo metu Lauryna studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje profesorės Aleksandros Žvirblytės klasėje.

 

MARIUS ŠINKŪNAS – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs Prancūzijoje, JAV, daug laiko gyveno ir mokėsi Japonijoje. Reguliariai veda vibrafono meistriškuno pamokas Sankt Peterburgo meno licėjuje. Koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais.Vilniuje Balio dvariono muzikos mokykloje yra atidaręs pirmąją vibrafono klasę Baltijos šalyse. Pastaruoju metu vibrafonininkas ne tik aktyviai koncertuoja, dirba pedagoginį darba, bet ir veda muzikines radijo laidas per LRT KLASIKOS programą.

Bilieto kaina – 16 €
Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt
Renginio trukmė: 1 val.
 
Organizatorius 
 

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

  Tinklalapis atnaujintas 2015.12.02