Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: A. Goštauto g. 1, Vilnius, tel. (8~5) 261 6764. El. paštas kasiuliomuziejus[at]ldm.lt

KALĖDINIS KONCERTAS „DŽIAZAS KITAIP“

2015 m. gruodžio 26 d., šeštadienį, 18 val.

Kai kalėdinio stebuklo jau sulaukta, dovanos išpakuotos ir gardžios vaišės suvalgytos, pats geriausias laikas išeiti iš mandarinais kvepiančių namų ir linksmai praleisti laiką. Antrąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją 19 valandą Vytauto Kasiulio dailės muziejuje džiazas skambės kitaip. Kodėl kitaip? Nes girdėsite neįprastą vibrafono, akordeono ir kontraboso derinį. Vibrafonu gros geriausias Lietuvos vibrafonininkas Marius Šinkūnas, išgirsite akordeono virtuozą Martyną Norvilą, o kontrabosą džiazo ritmu virpins tarptautinį pripažinimą pelnęs Gediminas Svilas.

 

Renginio plakatas

Gruodžio 26 d., šeštadienį, 18 val.
Vytauto Kasiulio dailės muziejuje (A. Goštauto g. 1, Vilniuje)

Kalėdinis koncertas „Džiazas kitaip“

Koncertuoja: Marius ŠINKŪNAS (vibrafonas)
Martynas NORVILAS (akordeonas)
Gediminas SVILAS (kontrabosas)

Marius Šinkūnas – daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, savo žinias gilinęs Prancūzijoje, JAV, daug laiko gyveno ir mokėsi Japonijoje. Reguliariai veda vibrafono meistriškuno pamokas Sankt Peterburgo meno licėjuje. Koncertuoja su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais.Vilniuje Balio dvariono muzikos mokykloje yra atidaręs pirmąją vibrafono klasę Baltijos šalyse. Pastaruoju metu vibrafonininkas ne tik aktyviai koncertuoja, dirba pedagoginį darbą, bet ir veda muzikines radijo laidas per LRT KLASIKOS programą.

Martynas Norvilas yra prestižinių tarptautinių konkursų laureatas, apdovanojimus pelnęs Lenkijoje, Vokietijoje, Italijoje, Slovakijoje bei Vengrijoje. Yra dalyvavęs atvirose pamokose pas žymiausius pasaulio akordeonistus: F. Lips, V. Semionov, F. Marocco. Atlikėjas nuolat koncertuoja Lietuvoje bei daugelyje Europos valsytbių. Už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose ir indėlį populiarinant akordeono muziką ne kartą buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos prezidentų padėkos raštais.
Martynas mokytis groti akordeonu pradėjo Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, vėliau mokėsi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, o nuo 2000-ųjų tęsė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dar studijų metais Martynas rimtai susidomėjo džiazu. Mokėsi klausydamas džiazo meistrų: O. Peterson, R. Galliano, F. Marocco, M. Petrucciani, M. Alexander, Al Jarreau, W. Marsalis įrašų. Dabar Martynas groja prancūzišką, džiazo stiliaus, pramoginę muziką. Taip pat koncertuoja su vibrafonininku M. Šinkūnu bei akordeonininkų trio "Chill Out".

“Gimiau 1989 metais, Vilniuje. Mano tėvas tuo metu buvo dailinikas, todėl daug piešė ir fotografavo, ir namai visuomet būdavo pilni įvairiausių keistų įrenginių. Noras save išreikšti mene greičiausiai iš ten ir atsirado. Sulaukus 16-os gavau pirmą elektrinį bosą, todėl 2006 metus laikau savo naujo gyvenimo pradžia.“

Gediminas Svilas - džiazo atlikėjas. Pagrindiniai instrumentai - kontrabosas, bosinė gitara, papildomi instrumentai - fortepijonas, gitara, būgnai-perkusija, klarinetas. Mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, įgijo bakalaurą Vilniaus menų fakultete, ritminės muzikos katedroje pas dėstytojus Vyti Nivinską ir Sergėjų Sopelevą. Gediminas yra RMSC ("Atsistatydinę iš gyvenimo ir atsidavę džiazui...") klubo narys groja su įvairiais ansambliais bei atlikėjais iš Lietuvos bei užsienio, aktyviai dalyvauja Lietuvos džiazo scenoje.


Bilieto kaina – 11 €
Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt
Renginio trukmė: 1 val.
 
Organizatorius 
 

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

  Tinklalapis atnaujintas 2015.12.02