Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: A. Goštauto g. 1, Vilnius, tel. (8~5) 261 6764. El. paštas kasiuliomuziejus[at]ldm.lt

KALĖDINIS KONCERTAS „MINIATIŪROMS SNINGANT“

2015 m. gruodžio 27 d., sekmadienį, 16 val.

Kol žiemiškomis popietėmis už lango sninga snaigės, Vytauto Kasiulio dailės muziejuje snigs miniatiūromis. Po jaukiausių ir laukiamiausių švenčių metuose, gruodžio 27 dieną 16 valandą skambės pačios melodingiausios, labiausiai užburiančios ir gražiausios miniatiūros violončelei ir fortepijonui. Programoje girdėsite žymiojo impresionisto C. Debussy, didžiojo romantiko P. Čaikovskio, aistringojo argentinietiško tango kompozitoriaus A. Piazzolla ir kitų kūrinius. Į muzikinę kelionę Jus lydės ir kelią rodys violončelės virtuozas Gleb Pyšniak ir charizmatiškoji pianistė Lauryna Lankutytė.

 

Renginio plakatas

Gruodžio 27 d., sekmadienį, 16 val.
Vytauto Kasiulio dailės muziejuje (A. Goštauto g. 1, Vilniuje)

Kalėdinis koncertas „Miniatiūroms sningant“

Koncertuoja: GLEB PYŠNIAK, violončelė
LAURYNA LANKUTYTĖ, fortepijonas


Programoje: P. Tchiakovsky, C. Debussy, C. Saint- Saens, A. Piazzolla ir kt.

Dar būdamas 14 metų
 GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose, o 2006 metais už Lietuvos vardo garsinimą G. Pyšniak apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus. Pirmoji mokytoja Tatjana Kuc atvedė violončelininką į muzikinį kelią, kurį vėliau praturtino studijos pas prof. Rimantą Armoną ir prof. Johannesą Meissl bei susitikimai ir meistriškumo pamokos pas Yo-Yo Ma, Mstislavą Rostropovičių, Silviją Sondeckienę ir Heinrichą Schiffą. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com


LAURYNA LANKUTYTĖ
 – charizmatiška jaunosios kartos lietuvių pianistė, daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė nuolat koncertuojanti Lietuvoje bei užsienyje. Atlikėja tobulinosi pas tokius fortepijono meistrus, kaip J. Lowenthal, A. Jasinski, D.Joffe, Ph. Giusiano, N. Seriogina, A. Žlabys, G. Alekna, M. Rubackytė. Be savo solinės veiklos, L. Lankutytė aktyviai groja kamerinę muziką, yra ansamblio ,,Artistico“ narė, o šių metų vasarą XV tarptautiniame konkurse ,,Muzika be sienų“ laimėjo Grand Prix. Šiuo metu Lauryna studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje profesorės Aleksandros Žvirblytės klasėje.


Bilieto kaina – 14 €
Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt
Renginio trukmė: 1 val.
 
Organizatorius 
 

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

  Tinklalapis atnaujintas 2015.12.02