Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: Arsenalo g. 3A, LT-01100, Vilnius. Tel.: (8-5) 262 8080, (8-5) 212 1813. El. paštas: vosylyte[at]yahoo.com 
 

TAIKOMOSIOS DAILĖS MUZIEJUJE – KULTŪROS VAKARAS „DEDIKACIJA JUSTINUI MARCINKEVIČIUI“


Informacinis pranešimas [2009 12 29]


Kultūros žurnalas „Santara“ ir Lietuvos dailės muziejus kviečia vasario 25 d., ketvirtadienį, 17 val. į Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3A) rengiamą kultūros vakarą „Dedikacija Justinui Marcinkevičiui“. Vakare dalyvaus Justinas Marcinkevičius, jo kūrybos įžvalgomis dalinsis profesorė Viktorija Daujotytė. Eiles skaitys aktorius Petras Venslovas, poeto žodžiais sukurtas balades atliks solistė Giedrė Juknevičiūtė, muzikuos Beata Vingraitė, Valdas Andriuškevičius. Renginyje bus pristatytas naujausias „Santaros“ leidinys - Justino Marcinkevičiaus baladžių poema „Devyni broliai“.

Literatūros kritikas Valentinas Sventickas naujausiame „Santaros“ žurnalo numeryje pastebi: „Kai pasakai – Justinas Marcinkevičius, nėra reikalo vardyti nei jo kūrinių, nei titulų, nei apdovanojimų. Jo vardas ir pavardė jau senokai tapo titulu, kuris žinomas visiems, o priklauso vienam“.

Justinui Marcinkevičiui skirtą vakarą kartu su Lietuvos dailės muziejumi rengia jau daugiau nei du dešimtmečius visuomenę pasiekiantis kultūros žurnalas „Santara“. „Santara“ pasirinko savo kredo seną išmintį „Tenutolsta visoks riksmas ir pyktis“. Žurnalas nesmaguriauja kriminalais ir politinėmis rietenomis, neskatina sąmoningo visuomenės supriešinimo. Jo puslapiuose dėmesys skiriamas tam, kas kelia dvasią, palaiko tikėjimą šviesiomis žmogaus idėjomis ir darbais, rašoma apie lietuviškąją diasporą, jos intelektualinį palikimą, asmenybių šviesą. Su žurnalu drauge leidžiama ir „Santaros“ knygų biblioteka, kuri jau papildyta beveik pora šimtų leidinių.

Vakaro svečiai pirmieji turės progą įsigyti „Santaros“ žurnalo išleistą Justino Marcinkevičiaus baladžių poemą „Devyni broliai“.

„Santaros“ žurnalo sumanytojo ir leidėjo Romualdo Norkaus, galinčio praplėsti šią informaciją, mob. tel. 8 620 35 404.

Renginys pristatomas ir Lietuvos dailės muziejaus svetainėje www.ldm.lt.


LDM ryšių su visuomene centras


 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.23