Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 
Lukiškių aikštės suplanavimo ir simbolio „Laisvė“ sukūrimo architektūrinių-meninių projektų konkursui pateiktų darbų paroda

LDM Taikomosios dailės muziejus
2008 m. balandžio 9 d. – gegužės 18 d.

Trumpai apie parodą ir konkursą

2008 sausio 11 d. buvo paskelbtas atviras Lukiškių aikštės suplanavimo ir simbolio „Laisvė“ sukūrimo architektūrinis-meninis projektų konkursas. Pirmam Lukiškių aikštės sutvarkymo konkurso etapui buvo pateikti 27 darbai, iš jų konkurso sąlygas atitiko ir bus vertinami 25. Viešas projektų aptarimas numatomas 2008 m. balandžio 28 d. Vertinimo komisijos posėdis vyks 2008 m. gegužės 7 d., jo metu bus išrinkti 7 projektai, kurių autoriai bus pakviesti dalyvauti antrajame etape. Konkurso nugalėtojas bus išrinktas iki metų pabaigos.
Nuo 2008 m. balandžio 9 d. projektai eksponuojami LDM Taikomosios dailės muziejuje. Čia su jais gali susipažinti visuomenė.

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SEKRETORIATAS
 
VIEŠŲJŲ RYŠIŲ TARNYBA
 
2008-04-02
 
Įregistruoti atviro Lukiškių aikštės projekto „Laisvė“ konkurso dalyviai
Vilniaus savivaldybėje įvyko atviro Lukiškių aikštės suplanavimo ir simbolio „Laisvė“ sukūrimo architektūrinio-meninio projekto konkurso, paskelbto 2008 sausio 11 d., Vertinimo komisijos posėdis, kuriame buvo priimta konkurso dalyvių medžiaga.
Vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas tikisi, kad šis projektas bus sėkmingas ir įgyvendintas minint Lietuvos tūkstantmetį. Pasak miesto mero, kol kas viskas vyksta sklandžiai.
Norą dalyvauti skelbiamame konkurse pareiškė 89 asmenys. Dalyvauti galėjo fiziniai ir juridiniai asmenys. Konkurso tikslas – sukurti ir išrinkti geriausią Lukiškių aikštės suplanavimo ir simbolio „Laisvė“ architektūrinį-meninį projektą. Konkursui buvo pateikti 27 projektai, iš kurių du neatitiko konkurso sąlygų. Pasitarus Vertinimo komisija juos atmetė. Pateikti darbai yra užkoduoti. Kitame Vertinimo komisijos posėdyje bus atrinkti patys geriausi 7 projektai.
Su konkursui pateiktais darbais galės susipažinti ir viešame aptarime, kuris vyks balandžio mėnesio pabaigoje, pareikšti nuomonę visi norintys miestiečiai. Gegužės mėnesį Vertinimo komisija atrinks 7 geriausius pateiktus darbus.
Eksponuojamų projektų vieta bus papildomai skelbiama.
 
Daugiau informacijos: Miesto estetikos poskyrio vedėja Beatričė Raguotienė, tel. 211 25 20, 8 680 61 520
Viešųjų ryšių tarnybos vyr. specialistė Rita Vitanauskienė
Konstitucijos pr. 3
LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5) 211 23 27, 8 618 75 774
El. paštas rita.vitanauskiene@vilnius.lt
 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.11.24