Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
Neįgaliesiems     English       
   
 
           
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Arsenalo g. 3A, LT-01100, Vilnius. Tel.: (8-5) 262 8080, (8-5) 212 1813. El. paštas: vosylyte[at]yahoo.com 
 

KALĖDŲ LAUKIMO KONCERTAS

2012 m. gruodžio 20 d. 19.30 val.

Instrumentinė grupė SUBTILU–Z

„Laukdami Šventų Kalėdų, trumpam sugrįžtame į vaikystę ir norime dovanoti kitiems bent vieną mažą stebuklą. Norime būti geresni, prisimename ir sveikiname į tolimiausius kraštus nuklydusius draugus. ...“ – sako dainininkė A. Krikščiūnaitė.

Dainininkė A. Krikščiūnaitė

Įsimintino balso savininkė gražiausios šventės išvakarėse kviečia į nuotaikingą ir smagų koncertą. Su viena žymiausių mūsų dainininkių, Lietuvos nacionalinės premijos laureate Asta Krikščiūnaite (sopraans) po istoriniais Arsenalo skliautais drauge muzikuos instrumentinė grupė SUBTILU–Z: Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) ir Vytautas Švažas (perkusija).

Ši grupė prisistato taip: „Kaip pirštai slysta akordeono klavišais, kaip lūpos liečia birbynės kaklą, kaip aidas vaitoja ir šūkčioja būgno ertmėje, – taip mūsų muzika lies ir glamonės Jus: tai švelniai per nugarą, iki šiurpuliukų, tai kankinamai svaigiai per širdį. Nostalgiškai, iš praeities ir su rytojaus viltimi. Kaip jūra – krantą, kaip vėjas – ilgesį.“

Atlikėjų užmanyta Kalėdų vakaro programa bus pripildyta emocingai šiltų, žaismingų skaidrios nuotaikos kūrinių. Kompozitorių Á. Piazzollos, D. Ellingtono, J. Kosma, I. Berlino ir kitų kompozitorių dainos bei instrumentiniai opusai šį šventinį vakarą primins, kad vidinės artisto šilumos ir nuoširdumo grojant bet kurios epochos kūrinį niekada nebūna per daug.

Bilieto kaina – 40 Lt. Bilietų Įsigyti galima visose sistemos bilietai.lt platinimo vietose

 

 
 
 
[[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2012.12.13