Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

VILNIUS – EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖ 2009 IR LIETUVOS TŪKSTANTMEČIO PRISTATYMAS Lietuvos Respublikos ambasadoje Estijos Respublikoje

Parodos atidarymo Lietuvos Respublikos ambasadoje Taline akimirka. Kalba ambasadorius Juozas Bernatonis2008 m. gruodžio 3 d. 15 val. Lietuvos ambasadoje Taline įvyko „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ renginių ir programos bei Lietuvos tūkstantmečio pristatymas Estijos žiniasklaidos atstovams. Lietuvos ambasadorius Estijoje Juozas Bernatonis sveikinimo kalboje pakvietė visus Estijos gyventojus ir svečius ypatingais ir jubiliejiniais Lietuvai metais aplankyti Lietuvą ir Vilnių. „Tikiu, kad Vilnius pasitiks svečius kaip kūrybos erdvė ir atviras kiekvienam miestas,“ – kalbėjo ambasadorius Juozas Bernatonis. Pristatymo metu skambėjo estų muzikų atliekama lietuviška muzika. Svečiai apžiūrėjo ambasadoje veikiančią kilnojamą Lietuvos dailės muziejaus parengtą parodą „Lietuva: Kultūra ir istorija.“ Šioje parodoje pristatoma Lietuvos valstybės kultūra ir politinė raida nuo pirmojo Lietuvos vardo paminėjimo iki Nepriklausomybės atkūrimo ir įstojimo į ES bei NATO.
Renginį organizavo Viešoji įstaiga „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ ir Lietuvos ambasada Estijoje. [...]
Paroda „Lietuva: Kultūra ir istorija“ Lietuvos ambasadoje Taline atvira lankytojams iki 2008 m. gruodžio 18 d., antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais nuo 13.00 iki 16.00 val.     

Lietuvos Respublikos ambasados Estijos Respublikoje 2008-12-03 informacija iš ambasados interneto leidinio (prieiga internete http://ee.mfa.lt/index.php?-1582754574, žr. 2008-12-04)

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

Tinklalapis atnaujintas 2011.10.24