Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Gintaro fragmentas
Danutės Mukienės nuotraukos
 
Tęsiamas projektas „Sekmadieniai su Palangos
gintaro muziejumi“
 
Adresas: Vytauto g. 17, LT-00101, Palanga. Tel.: (8-460) 53501, (8-460) 51319. El. p. vilija.pgm@takas.lt. Svetainė internete: http://www.pgm.lt
 
Europos muziejuose plačiai paplitusi patirtis savaitgaliais rengti nemokamas ekskursijas po muziejus. Lankytojai nuperka tik bilietą, o muziejaus darbuotojas tam tikrą valandą susirinkusiems muziejaus lankytojams praveda ekskursiją – nepriklausomai nuo atėjusiųjų skaičiaus.
Palangoje pastaraisiais metais savaitgaliais jaučiamas didelis pagyvėjimas. Net ir ne kurortinio sezono metu miestas tomis dienomis tampa tikru traukos centru daugeliui ne tik aplinkinių rajonų, bet ir didžiųjų miestų gyventojų.
Palangos gintaro muziejus visus Palangoje sekmadieniais poilsiaujančius svečius ir miesto gyventojus kviečia išsamiau susipažinti su muziejaus ekspozicija, daugiau sužinoti apie gintaro susidarymą bei jo panaudojimą. Pasivaikščiojus po parką, pasiklausius jūros ošimo, valandos, praleistos muziejuje, turėtų gražiai įprasminti dieną, praleistą kurorte, palikti gražių įspūdžių ir naujai pažiūrėti į muziejuje sukauptas ir eksponuojamas vertybes.
2008 metų vasario mėnesį startavęs projektas „Sekmadieniai su Gintaro muziejumi“ po vasaros pertraukos tęsiamas toliau.
 
Nuo 2008 m. rugsėjo 28 d. kiekvieno mėnesio paskutinįjį sekmadienį, 12 val., Palangos gintaro muziejuje vėl laukiami visi, tiek miesto gyventojai, tiek ir svečiai, norintys susipažinti su Palangos gintaro muziejuje saugoma kolekcija, daugiau sužinoti apie gintaro istoriją, ir muziejų ir dalyvauti nemokamose ekskursijose po muziejų.
Palangos gintaro muziejaus ekspozicija nuolat atnaujinama, tobulinama, tad kiekvienas čia suras ir sužinos daug naujo.
Jei Jus domina gintaro gydomosios savybės ar jo apdirbimas, papuošalų iš gintaro gamybos raida, taip pat pravartu ateiti į muziejų – čia Jūs rasite daug atsakymų į dominančius klausimus, na o spalio 12 ir lapkričio 16 dienomis nuo 12 val. muziejaus lankytojams bus organizuojamos nemokamos teminės ekskursijos.
 
Sekmadienis Gintaro muziejuje – puiki proga paskutiniąją savaitės dieną praleisti prasmingai, naujai pažvelgti į Tiškevičių rūmuose sukauptą gintaro ir jo dirbinių kolekciją. Ekskursijos metu Jūs galėsite susipažinti su muziejaus ekspozicija ir nuo 2008 m. gegužės mėnesio rūmuose veikiančia paroda, skirta grafams Tiškevičiams.
 
Ekskursijos vyksta:  
2008 m. rugsėjo 28 d. 12 val.
2008 m. spalio 26 d. 12 val.
2008 m. lapkričio 30 d. 12 val.
2008 m. gruodžio 28 d. 12 val.
2009 m. sausio 25 d. 12 val.
2009 m. vasario 22 d. 12 val.
2009 m. kovo 29 d. 12 val.
2009 m. balandžio 26 d. 12 val.
 
Lankytojams, kurie norėtų išsamiau susipažinti su muziejumi, čia eksponuojamomis vertybėmis, gintaru ir jo panaudojimu, taip pat siūlome nemokamas temines ekskursijas.
 
Teminės ekskursijos bus rengiamos:
2008 m. spalio 12 d. 12 val. – „Gintaro savybės ir jo panaudojimas. Gintaras medicinoje“.
2008 m. lapkričio 16 d. 12 val. – „Gintaro apdirbimo raida Lietuvoje. Aktualios šių dienų tendencijos“.
 
Jei susidomėjote šiomis ekskursijomis, primename:
Atėję į muziejų, Jūs už lankymąsi muziejuje įsigyjate bilietą (bilieto kaina suaugusiems – 8 Lt; mokyklinio amžiaus vaikams, studentams, pensininkams – 4 Lt) ir sekmadienį rengiamoje ekskursijoje dalyvaujate nemokamai.
 
Projekto vadovė – vyr. muziejininkė Regina Makauskienė
 
Išsamesnė informacija apie nemokamas ekskursijas teikiama telefonu (8 ~ 460) 49 010,
El. p. gintaro.muziejus@takas.lt
http://www.pgm.lt

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.10.07