Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Gintaro inkliuzo fragmentas
Danutės Mukienės nuotraukos
 
Sekmadieniai su Palangos gintaro muziejumi
 
Adresas: Vytauto g. 17, LT-00101, Palanga. Tel.: (8-460) 53501, (8-460) 51319. El. p. vilija.pgm@takas.lt Svetainė internete: http://www.pgm.lt
 
Europos muziejuose plačiai paplitusi patirtis savaitgaliais rengti nemokamas ekskursijas po muziejus. Lankytojai nuperka tik bilietą, o muziejaus darbuotojas tam tikrą valandą susirinkusiems muziejaus lankytojams praveda ekskursiją – nepriklausomai nuo atėjusiųjų skaičiaus.
Palangoje pastaraisiais metais savaitgaliais jaučiamas didelis pagyvėjimas. Net ir ne kurortinio sezono metu miestas tomis dienomis tampa tikru traukos centru daugeliui ne tik aplinkinių rajonų, bet ir didžiųjų miestų gyventojų.
Palangos gintaro muziejus visus Palangoje sekmadieniais poilsiaujančius svečius ir miesto gyventojus kviečia išsamiau susipažinti su muziejaus ekspozicija, daugiau sužinoti apie gintaro susidarymą bei jo panaudojimą. Pasivaikščiojus po parką, pasiklausius jūros ošimo, valandos, praleistos muziejuje, turėtų gražiai įprasminti dieną, praleistą kurorte, palikti gražių įspūdžių ir naujai pažiūrėti į muziejuje sukauptas ir eksponuojamas vertybes.
 
Palangos gintaro muziejus 2008 m. vasario–balandžio mėnesiais kiekvieno mėnesio paskutinįjį sekmadienį, 12 val., kurorto gyventojus ir jų svečius kviečia į muziejuje organizuojamų nemokamų ekskursijų ciklą „Sekmadieniai su Gintaro muziejumi“.
 
Ekskursijos bus rengiamos:
2008 m. vasario 24 d. 12 val.;
2008 m. kovo 30 d. 12 val.;
2008 m. balandžio 27 d. 12 val.
 
Lankytojams, kurie norėtų išsamiau susipažinti su muziejumi, čia eksponuojamomis vertybėmis, gintaru ir jo panaudojimu, taip pat siūlome nemokamas temines ekskursijas.
 
Teminės ekskursijos bus rengiamos:
2008 m. kovo 16 d. 12 val. – „Gintaro savybės ir jo panaudojimas. Gintaras medicinoje (nuo Plinijaus Vyresniojo iki šių dienų)“.
2008 m. balandžio 13 d. 12 val. – „Gintaro apdirbimo raida Lietuvoje. Aktualios šių dienų tendencijos.“
 
Jei jūs susidomėjote šiomis ekskursijomis, primename:
Atėję į muziejų, Jūs už lankymąsi muziejuje įsigyjate bilietą (bilieto kaina suaugusiems – 8 Lt; mokyklinio amžiaus vaikams, studentams, pensininkams – 4 Lt) ir sekmadienį rengiamoje ekskursijoje dalyvaujate nemokamai.
 
Projekto vadovė – vyr. muziejininkė Regina Makauskienė
 
Išsamesnė informacija apie nemokamas ekskursijas teikiama telefonu (8 ~ 460) 49 010
El. p. gintaro.muziejus@takas.lt

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.10.07