Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: Vytauto g. 17, LT-00101, Palanga. Tel.: (8-460) 53 501, (8-460) 51 319. El. paštas gintaro.muziejus[at]takas.lt.
Svetainė internete:
http://www.pgm.lt 


Festivalio „Ave maria“ koncertas „muzikoje pabunda meilė“ Palangos gintaro muziejuje

2014 m. rugpjūčio 2 d., šeštadienis, 19 val.

LAIMONAS BENDARAVIČIUS (baritonas), DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)

DOVILĖ KAZONAITĖ
(sopranas)
LAIMONAS BENDARAVIČIUS (baritonas)
MILDA UMBRUSEVIČIŪTĖ (fortepijonas)
Programoje – Wolfgang Amadeus Mozart, Maurice Ravel

Rugpjūčio 2 dieną visos W. A. Mozarto operų meilės istorijos susipina į vieną ir atgimsta Palangos gintaro muziejuje. Stilizuoti kostiumai ir nenutrūkstantis veiksmas įtrauks jus į dviejų jaunų širdžių meilės peripetijas. Kaip gimsta meilė? Kur riba tarp meilės ir neapykantos? Ar meilė pavaldi laikui, ar ją įmanoma nupirkti ir ko iš tiesų trokšta mūsų širdys?

Visi atsakymai – Mozarto muzikoje…

MILDA UMBRUSEVIČIŪTĖ 2011 m. įgijo LMTA atlikimo meno magistro laipsnį. Pianistė mokėsi prof. H. Radvilaitės fortepijono ir doc. A. Kisieliūtės koncertmeisterio klasėse. Studijavo Janáčeko muzikos ir teatro akademijoje (Čekija ) ir Sibelijaus akademijoje (Suomija). Koncertavo Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Suomijoje, Čekijoje. Šiuo metu dirba koncertmeistere Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje.

DOVILĖ KAZONAITĖ gimė Klaipėdoje. E. Balsio menų gimnazijoje įgijo choro dirigavimo specialybę. 2005 m. LMTA baigė choro dirigavimą. 2013 m. gavo dainavimo bakalauro diplomą doc. A. Krikščiūnaitės klasėje ir tęsia magistro studijas. Šiuo metu dainininkė Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre atlieka Aninos vadmenį G. Verdi operoje „Traviata“, Barbarinos vaidmenį W. A. Mozarto operoje „Figaro vedybos“, taip pat Marcelės vaidmenį A. Bražinsko muzikiniame spektaklyje „Žemės paukščiai“ su Valstybiniu dainų ir šokių ansambliu „Lietuva“.

LAIMONAS BENDARAVIČIUS yra LMTA ketvirtakursis. Dainavimo mokėsi pas prof. V. Juozapaitį. Šiuo metu studijuoja pas doc. L. Norvaišą. Dalyvavauja „SHMF choir academy“ projektuose Vokietijoje, dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre mimanso artistu.


Bilietus galima įsigyti čia

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2014.08.01