Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: Vytauto g. 17, LT-00101, Palanga. Tel.: (8-460) 53 501, (8-460) 51 319. El. paštas gintaro.muziejus[at]ldm.lt.
Svetainė internete:
http://www.pgm.lt 


KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS „MEILĖ SKAMBA MUZIKOJE“

2016 m. vasario 13 d., šeštadienį, 18 val.


Nežinai ką padovanoti Šv. Valentino dienos proga? Puikiausia dovana Tau ir Tavo brangiausiam žmogui - klasikinės muzikos koncertas „Meilė skamba muzikoje“.
 

 

Iš kairės: Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas), Justas Čeponis (fortepijonas), Justė Jankauskaitė (mecosopranas), Laimonas Bedaravičius (tenoras)

Programoje – klasikos bei šiuolaikinių kompozitorių vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai, arijos, duetai iš operų bei miuziklų.

Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas) – iki 2012 m. dainavimo mokėsi Vilniaus kolegijoje pas Eglę Juozapaitienę. Šiuo metu 4-tame kurse tęsia bakalauro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Vladimiro Prudnikovo, asist. Ievos Prudnikovaitės ir asist. Saulės Šerytės dainavimo klasėse. 2009 ir 2010 m. tapo ,,Dainų dainelės” diplomantė (vadovė – Alfreda Cechanovičienė), koncertuoja su Lietuvos valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru ,,Trimitas”, 2013 m. pasirodė Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su Lietuvos kameriniu orkestru. Nuo 2012 m. dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, debiutavo Grizetės vaidmenyje F. Leharo operetėje ,,Linksmoji našlė”. 2014 m. atlikėja kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dirigentas prof. Gintaras Rinkevičius) ir Vilniaus miesto opera pasirodė premjerinėje Dalios Ibelhauptaitės režisuotoje operos „Trubadūras“. Nuolat dalyvauja įvairiuose televizijos labdaringuose koncertuose, muzikiniuose projektuose, yra TV laidų vedėja.

Justė Jankauskaitė (mecosopranas) – nuo penkerių metų, diena iš dienos gyvenanti su muzika, išbandžiusi skirtingose amplua: 9 metus mokėsi groti fortepijonu, 5 metus siekė muzikologinių aukštumų. O dabar jau šešti metai kaip kopia operinio klasikinio dainavimo pasaulio link. Nuo 2011 m. studijuoja klasikinį dainavimą prof. Vladimiro Prudnikovo dainavimo klasėje. Kaip solistė dalyvavo M. K. Čiurlionio fondo projekte „M. K. Čiurlionio 136-osioms metinėms“, koncertavo kaip solistė įvairiuose Lietuvos miestuose, o taip pat su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dirigentas prof. Gintaras Rinkevičius), LMTA akordeonistų orkestru (dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius). Kita aktyvi muzikinės veiklos sritis – koncertų, renginių vedimas bei organizavimas - „labas vakaras, gerbiamoji publika“ jau tekę ištarti nesuskaičiuojamą skaičių kartų beveik visose Vilniaus koncertinėse erdvėse (tarp jų Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, LMTA didžiojoje salėje ir kt.) bei kituose Lietuvos miestuose, įvairiausio spektro renginiuose: klasikinės muzikos koncertuose, festivaliuose, konkursuose.

Laimonas Bendaravičius (tenoras) – nuo 2009 m. klasikinio dainavimo mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vytauto Juozapaičio ir lekt. Liudo Norvaišo klasėse). Nuo 2011 metų Laimonas dalyvauja „SHMF Choir academy“ projektuose Vokietijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje bei dirbo su tokiais dirigentais kaip E. Whitacre, C. Eschenbach, R. Beck ir kt. Atlikėjas reguliariai tobulinasi maestro Paolo De Napoli meistriškumo kursuose, o taip pat dalyvavo tokių profesionalų kaip tenoro Gianfranco Cecchele, tenoro Edgaro Montvido meistriškumo kursuose. Nuo 2010 Laimonas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro mimanso artistas. Kartu su teatru gastroliavo Lenkijoje (G. Verdi opera „Otelas“), Izraelyje (W. A. Mozarto opera „Figaro vedybos“. 2014 m. atlikėjas kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dirigentas prof. Gintaras Rinkevičius) ir Vilniaus miesto opera pasirodė premjerinėje Dalios Ibelhauptaitės režisuotoje operoje „Trubadūras“. Nuolat dalyvauja įvairiuose koncertuose, muzikiniuose projektuose ne tik Lietuvoje, bet koncertavo Italijoje bei Estijoje, o taip pat savo jėgas išbandė televizijos vedėjo amplua – 2014 m. LRT Didžiojoje studijoje vedė „Didyjį muzikų paradą“.

Justas Čeponis (fortepijonas) – būdamas penkerių metų pradėjo groti fortepijonu Ignalinos muzikos mokykloje. 2012 m. baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, fortepijono (mokytojos-ekspertės I. Vaičienės klasė) ir chorinio dirigavimo specialybes. Šuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Z. Ibelgaupto fortepijono klasėje. 2014 m. rudenį stažavosi Berlyno Menų Universitete, prof. S. Enachescu fortepijono bei prof. A. Bauni Lied klasėse. Pianistas yra VII-ojo tarptautinio St. Vainiūno pianistų konkurso II premijos bei V-ojo tarptautinio studentų ir moksleivių koncertmeisterių konkurso I vietos laureatas. Nuolat bendradarbiauja su solistais vokalinės bei instrumentinės kamerinės muzikos ansambliuose. Grojo su Lietuvos kameriniu orkestru, diriguojant R. Šervenikui. Pianistas reguliariai tobulinasi profesionalų, tarp jų K. Knorre, D. Pascal, K. Kenner, K.A. Kolly, Ph. Giusiano, P. Geniušo, A. Žlabio, J. Maleckio, K. Papadakio meistriškumo kursuose.

Bilietai – bilietai.lt
Bilieto kaina – *9
€
Renginio organizatorius
– VšĮ „Cantus firmus“


*2016 01 25 – bilietai.lt akcijos diena „Bilietadienis“, kurio metu nuolaida bilietams - 20 %

 

 
 
 
[[[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

  Tinklalapis atnaujintas 2016.01.25