Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: Vytauto g. 17, LT-00101, Palanga. Tel.: (8-460) 53 501, (8-460) 51 319. El. paštas gintaro.muziejus[at]takas.lt.
Svetainė internete:
http://www.pgm.lt 


dueto „duo oktava“ koncertas

2014 m. liepos 20 d., sekmadienis, 19 val.

DUO OKTAVA: Povilas Syrrist-Gelgota (altas), Toril Syrrist-Gelgota (violončelė)


Festivalio „Ave Maria“ koncertų ciklą Palangos gintaro muziejuje pradės šeimyninis duetas „Duo Oktava“ – altininkas Povilas Syrrist-Gelgota (Lietuva) ir violončelininkė Toril Syrrist-Gelgota (Norvegija). Šiuo metu abu atlikėjai gyvena Norvegijoje ir yra garsaus Oslo filharmonijos orkestro muzikantai.

DUO OKTAVA: Povilas Syrrist-Gelgota (altas), Toril Syrrist-Gelgota (violončelė)
Dalyvauja kompozitorius KJELL MARCUSSEN
Programoje – Kjell M. Karlsen, Filip Sande, Kjell Marcussen kūriniai

Savo veiklą „Duo Oktava“ nariai pradėjo 1998 m. studijuodami Vilniuje. Ansamblis atlieka tradicines klasikinės bei šiuolaikinės muzikos programas, bet ne mažiau dėmesio skiria ir netradicinės formos projektams, kuriems reikia didelio stilistinio, artistinio lankstumo, taip pat kūrybiškumo.  Vienas pagrindinių ansamblio tikslų buvo ir yra originalaus repertuaro paieškos, kompozitorių skatinimas kurti tokiai instrumentų sudėčiai. Aštuoni kompozitoriai iš Norvegijos, Lietuvos bei Turkijos dedikavo kūrinius ansambliui „Duo Oktava“. Duetas yra dalyvavęs daugelyje tarptautinių festivalių ir pagrojęs per 350 koncertų, jo pasirodymus transliavo Norvegijos, Lietuvos, Prancūzijos TV bei radijas. 2007 m. ansamblis įrašė CD „Piligrimystė“.

Palangoje „Duo Oktava“ publikai pristatys romantišką norvegų folkloru nuspalvintą programą, skirtą Norvegijos Nepriklausomybės 200 metų jubiliejui. Vakare dalyvaus ypatingas svečias – kompozitorius Kjellas Marcussenas. Jo kūrinių premjeros pirmą kartą skambės Palangoje per ansamblio „Duo Oktava“ koncertą. Dauguma Kjello M. Karlseno, Filipo Sande’s kompozicijų taip pat niekada nebuvo atliktos Lietuvoje.


Bilietus galima įsigyti čia  

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2014.07.14