English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

DAILĖS STUDIJOS „VARSA“ PARODA „INDIJOS SODAI“

2013 m. vasario 28 d. – balandžio 28 d.

E. Kličiūtės 14 m. darbas

LDM Prano Domšaičio galerijos Meno pažinimo centre 2013 m. vasario 28 d. atidaryta Klaipėdos jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ paroda „Indijos sodai“.

Dailės studija „Varsa“ buvo įkurta 1983 metais, jai vadovauja mokytoja ekspertė Loreta Laurinavičienė. „Varsa" rengia personalines ugdytinių ir piešinių parodas galerijose, bibliotekose, mokyklose, parduotuvių, įstaigų vitrinose bei dalyvauja akcijose, projektuose. Jos auklėtiniai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse, tokiose kaip JAV, Kinija ar Japonija.

Studijos „Varsa“ jaunųjų menininkų darbai Prano Domšaičio galerijoje eksponuojami ne pirmą sykį. Studijos dalyviai domisi egzotiškų šalių tema, ankstesniais metais jų žvilgsnis buvo nukreiptas į Australiją, Japoniją. Šį kartą Klaipėdos gyventojams bei svečiams kūrėjai pristato darbus Indijos tema. Iš viso parodoje eksponuojama 60 darbų, kuriuose atsispindi Rytų meno estetika bei pasaulėžiūra. Vaizduojama daug Indijos kultūrai būdingų simbolių – karvės, drambliai, šventyklos, mitologinės dievybės, kūriniuose gausu ornamentikos. Taip pat pristatoma tapyba ant šilko, būdinga Indijai.

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2013.04.29