English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

KULTŪROS RENGINYS „VAKARAS SIELAI“

2012 m. lapkričio 9 d. 18 val.

Vaidės Gaudešiūtės nuotr.

Kultūros renginys „Vakaras sielai“, skirtas klaipėdietės rašytojos ir fotomenininkės Aldutės Vakarės vienerių metų kūrybinės veiklos pristatymui.

2011 metų pabaigoje A. Vakarė išleido savo pirmąją knygą “Kartais Angelas pasirodo“. Pasak autorės, „tai knyga apie žmogaus būties prasmę. Knyga, paremta mano pačios gyvenimo įvykiais su visomis filosofinėmis spalvomis ir atspalviais. Į šią knygą sudėjau savo dvidešimties metų sveiko gyvenimo būdo patirtį, skaudžius išbandymus ir tai, ką jie man davė, ko išmokė, kaip padėjo augti viduje“. Autorė su pasisekimu pristatė knygą daugelyje Lietuvos miestų, o taip pat lietuviams Čikagoje, Milvokyje (JAV), Londone bei Norvegijoje. Šiuo metu ruošiamas knygos vertimas į anglų ir kt. kalbas.

Vakaro metu veiks A. Vakarės fotografijų paroda „Dievas prabyla į mus grožiu“ – fotografijos gimė knygos rašymo metu, medituojant gamtoje. Ištraukas iš autorės knygos ,,Kartais Angelas pasirodo'' skaitys aktorė Virginija Kochanskytė, muzikuos Inga Maknavičienė (fortepijonas) ir Ligita Stravinskienė (smuikas).

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2012.11.05