English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

OPERA MUZIEJUJE
Vokalinio projekto „RedVita“ koncertas

2013 m. birželio 22 d. 16 val.

Koncertas nemokamas

ANOTACIJA

Vaidės Gaudiešiūtės nuotr.

Birželio 22 d., šeštadienį, 16 val. Prano Domšaičio galerija (Liepų g. 33) kviečia į vokalinio projekto „RedVita“ koncertą „Opera muziejuje“. Opera pritraukia tūkstančius įvairių sluoksnių ir estetinio skonio žiūrovų. Plati atskleidžiamų emocijų ir įvykių skalė, veikėjų charakterių įvairovė, paslaptimi dvelkiantis spektaklio iškilmingumas įpareigoja žiūrovą pasiruošti kiekvienam susitikimui su opera.

Siekdami populiarinti šį muzikos žanrą, reikalaujantį iš atlikėjų aukštos atlikimo kokybės bei vidinės emocinės brandos, vokalinio projekto „RedVita“ atlikėjai ¬– Vitalija Gumbrytė (sopranas), Vitalijus Muravjovas (tenoras), Vytautas Bytautas (baritonas), Tomas Vilaniškis (bosas), Aurelija Kržanavičienė (fortepijonas) paruošė naują programą „Opera muziejuje“.

Koncerto „Opera muziejuje“ programoje skambės žymiausių operų fragmentai: arijos iš V. A. Mocarto „Figaro vedybos“ ir „Don Žuanas“, Miuzetės valsas ir Mimi pasakojimas iš Pučinio operos „Bohema“, Nemorino arija iš G. Donicečio operos „Meilės eleksyras“, arijos iš Dž. Verdžio operų „Traviata", „Makbetas“, „Simonas Bokanegras“, „Don Karlas“, Lenskio bei Gremino arijos iš P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“, S. Rachmaninovo „Alekas“ ir kt.

Koncertą vainikuos temperamentingojo fortepijoninio dueto „Non stop“ muzika – Natalija Blauberg ir Tamara Prokopovič atliks J. S. Bacho „Pokštą“, ištraukas iš V. A. Mocarto „Rekviem“, o koncerto pabaigai atlikėjos pasirinko argentinietiškojo tango meistro A. Piacolos kūrinius. Tango – tai meilė ir ilgesys, begalinė aistra ir nuoširdumas, šokis muzikoje ir muzika šokyje. Muzika, kuri tirpdo ledus, kaitina jausmus ir šildo sielą... Pasak atlikėjų, gausiai apdovanotų padėkomis už koncertus, pedagoginę ir visuomeninę veiklą, jų pagrindinis tikslas – puoselėti ir populiarinti fortepijoninio dueto žanrą. Jų atliekama muzika jau daugelį metų džiugina muzikos gerbėjus kaip Lietuvoje, taip ir užsienyje.

Maloniai kviečiame, koncertas nemokamas.

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2013.06.17