English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

RESPUBLIKINIO MOKSLEIVIŲ MENINIŲ PROJEKTŲ
KONKURSO „KNYGA“, SKIRTO KLAIPĖDOS MIESTO 760-IES METŲ JUBILIEJUI, LAUREATŲ DARBŲ PARODA

2012 m. gegužės 17 d. – birželio 30 d.

Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija respublikinį moksleivių meninių projektų konkursą „Knyga“ organizuoja dvyliktus metus. Šiemet Prano Domšaičio galerijoje eksponuojami tik konkurso laureatų darbai. Konkurso tikslas – skatinti domėtis knyga ir jos kūrimo procesu, ugdyti mokinių plastinės raiškos gebėjimus, išradingumą. Dalyvauti konkurse buvo kviečiami 5–12 klasių moksleiviai.

Kiekvienais metais konkursas „Knyga“ turi vis kitą temą. 2012 m. konkursas skirtas Klaipėdos miesto 760-ies metų jubiliejui, jo tema – „Dienoraštis“. Pagal konkurso nuostatus buvo vertinamas ne turinys, o darbo forma ir idėja, dalyviai buvo raginami naudoti kuo įvairesnes technikas bei medžiagas.

Konkurse dalyvavao moksleivių iš Klaipėdos, Kauno mokyklų. Jų pateikti darbai šiemet neišlaikė tradicinės knygų formos, tai – erdviniai darbai, įvairios kompozicijos. Knygos konkursas visada skatino jaunuosius kūrėjus ieškoti netradicinių sprendimų, ypač renkantis medžiagas (medį, dažus, vielą, audinius ir kt.). Šių metų tema „Dienoraštis“, skirta Klaipėdos miesto 760-ies metų jubiliejui paskatino moksleivius pasidomėti miesto istorija; kurti savus vaizdinius, fantazuoti ir eksperimentuoti.

Darbai buvo vertinami atsižvelgiant į moksleivių darbų meninį vaizdą, originalumą, estetiškumą, užbaigtumą. Gegužės 17 d. projekto pristatymo LDM Prano Domšaičio galerijoje metu konkurso laureatai buvo apdovanoti diplomais.

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2012.06.04