English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

DAILĖS STUDIJA „VARSA“ KVIEČIA Į PARODĄ „EGIPTO UŽBURTI“

2015 m. kovo 25 d. – gegužės 24 d.

Marijos Bezenar (14 m.) darbas

Augustės Karnatkaitės (10 m.) darbas

Prano Domšaičio galerijoje Meno pažinimo centre 2015 m. kovo 25 d. atidaryta Klaipėdos jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ paroda „Egipto užburti“.

Dailės studija „Varsa“ buvo įkurta 1983 metais, jai vadovauja mokytoja-ekspertė Loreta Laurinavičienė. Studijos dalyvių kūryba žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, kaip: Japonija, Suomija, Brazilija. Ne vienas jaunasis dailininkas yra tapęs respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatu, surengęs personalinių parodų muziejuose, bibliotekose, mokyklose. „Varsos“ kūrėjai ne tik piešia, tapo, bet ir drąsiai ekspermentuoja.

Prano Domšaičio galerijoje „Varsos“ jaunųjų ugdytinių darbai buvo eksponuojami ne kartą. Šiemet jie pasirinko Egipto tematiką. Parodoje eksponuojami įvairių autorių tapybos ant popieriaus, šilko, keramikos bei mišrios technikos darbai, kuriuose pateikiami senosios Egipto kultūros vaizdinių interpretacijos. Čia gausu ryškių spalvų bei Egipto kultūrai būdingų simbolių –  piramidžių, sfinksų, piktogramų  taip pat pietų kraštų gamtos motyvų. Parodoje eksponuojami įvairaus amžiaus vaikų 64 darbai.

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2015.03.26