English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

KLAIPĖDOS ADOMO BRAKO DAILĖS MOKYKLOS EDUKACINIO PROJEKTO „ŽUVYS“ PARODA

2012 m. spalio 18 d. – lapkričio 25 d.
 

23-ios grupės moksleivių kolektyvinis darbas (mokyt. A. V. Burba). 2012

LDM Prano Domšaičio galerijos Meno pažinimo centre 2012 m. spalio 18 d., ketvirtadienį, 16 val. atidaroma Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos edukacinio projekto „Žuvys“ paroda. Projektas skirtas Klaipėdos miesto įkūrimo 760-ies metų jubiliejui.

2012 metai Adomo Brako dailės mokyklos moksleiviams ir pedagogams buvo naujų ieškojimų, mokymosi ir kūrybos metai. Svarbi mokymo proceso dalis yra projektinis mokymas, besiremiantis komandinio darbo principu. Kūrybiniai edukaciniai projektai iš mokyklos erdvės išaugo iki miesto, respublikinių ir tarptautinių projektų.

Edukacinis kūrybinis projektas „Žuvys“ prasidėjo mokykloje kovo mėnesį, jame dalyvavo visi mokytojai ir mokiniai. Savo kūrybines idėjas apie povandeninį pasaulį vaikai išreiškė, tapydami akriliniais dažais ant drobės ir kurdami erdvines kompozicijas. Efektingos ir spalvingos fantastinės žuvys šią vasarą buvo eksponuojamos Klaipėdos apskrities viešosios Ievos Simonaitytės bibliotekos kiemelyje, Lietuvos jūrų muziejaus etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje, rugsėjo 1-osios šventės metu papuošė Klaipėdos Lietuvininkų aikštę.


Sveitainės www.ldm.lt skyrelyje „Žiniasklaidai“ galite rasti spaudai tinkamų vaizdų.
 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2012.10.19