Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Kaliningrado dailininkų grafikos kūrinių paroda

2007 m. lapkričio 8 d. – 2008 m. sausio 10 d.  

Aleksėjus Maslovas. Be pavadinimo. 2000. Popietius, autorinė technika.
Aleksėjus Maslovas. Be pavadinimo. 2000. Popietius, autorinė technika.
 

Ilgalaikis projektas „Trys K“ (Klaipėda-Kultūra-Kaliningradas), jau treti metai įgyvendinamas Klaipėdos ir Kaliningrado miestų savivaldybių bei menininkų bendruomenių, yra ypatingas dvišalis Lietuvos ir Rusijos miestų projektas. Jis padeda vienos jūros skalaujamiems dviejų valstybių miestams – Klaipėdai ir Kaliningradui – geriau pažinti vienas kitą per produktyvų kultūrinį bendravimą ir bendradarbiavimą.

Projekto „Trys K“ rėmuose jau surengta ne viena paroda, pleneras, įvyko koncertų, knygų pristatymų. Abiejų miestų visuomenė turėjo ne vieną progą susipažinti su kaimynų daile, literatūra, muzika.

Kaliningrado dailininkų grafikos kūrinių paroda, surengta projekto „Trys K“ rėmuose, tęsia šią tradiciją ir pristato Klaipėdos žiūrovams šešių Kaliningrado dailininkų  kūrybą.  Parodoje eksponuojami Igorio Isajevo, Aleksejaus Maslovo, Valerijaus Morozko, Jevgenijaus Pečerskio, Levo Šerstianojaus ir Vladimiro Ščerbakovo  įvairiomis grafinėmis technikomis atlikti kūriniai – nuo  subtilių V. Morozko gamtos studijų piešinių iki įspūdingų reljefinės spaudos (kongrevo) technika sukurtų I. Isajevo lakštų.

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.10.07