Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

 

„Muzika yra labai svarbi“
 
Koncertas Prano Domšaičio galerijoje
2008 m. gruodžio 7  d., sekmadienis, 15.30 val.
 „Muzika yra labai svarbi.“ Ši laki frazė – iš žymiojo italų futuristo Luigi Russolo manifesto tapo motto, idėjine etikete ir tęstinio projekto pavadinimu 2005 m. susibūrusiai jaunųjų kompozitorių bei atlikėjų grupei, tada dar studijuojančiai Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Suvienyti idėjos, jog šiuolaikinis menas yra betarpiškas ir būtinas dabarties elementas, menininkai sėkmingai pristatė savo darbus Rygos Naujajame teatre, nekomercinio meno festivalyje „Vilniaus Veidai“ bei kituose renginiuose.
Trečioji projekto laida – „Muzika yra labai labai labai (#3) svarbi“ –  atstovauja kūrėjų jau pamėgtoms tarpdisciplininėms manipuliacijoms. Vientisas muzikos, žodžio, vaizdo bei judesio derinys šįkart tampa savita naujų idėjų „redakcija“, nagrinėjančia šiandienos muziką, jos autorių mintis apie kūrybą, muzikos vizualizacijas judesiu, video projekcijomis, akustinio skambesio santykį su elektroniniu ir kt.
Koncerto metu kartu su naujojo meno klasikų – Steve Reicho, Arvo Pärto, Osvaldo Balakausko, Johno Adamso – kūriniais skambės ir šiuolaikinių lietuvių autorių specialiai šiam projektui sukurti opusai. Naujausios „labai svarbios muzikos“ „reaktoriai“ – kompozitoriai bei atlikėjai Rūta Vitkauskaitė, Albertas Navickas ir Marija Kalvelytė.
 
Įėjimas nemokamas, maloniai kviečiame
 
 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2010.03.08