English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
 

Adresas: Liepų g. 33, LT-92145, Klaipėda. Tel./faksas (8-46) 410416; tel. (8-46) 410412. El. paštas: domsaitis.galerija[at]zebra.lt

Prano Domšaičio galerijoje – Tarptautinė muziejų naktis 2013

2013 m. gegužės 18 d.

Rojalis. Nuotr. Vaidės Gaudiešiūtės

Nuo 2005 m. organizuojama tarptautinė muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“, kurioje dalyvauja ir Lietuvos muziejai. Šiemet Europos muziejų nakties data sutampa su Tarptautine muziejų diena. Muziejai siekia parodyti savo eksponatus neįprastu laiku bei supažindinti su ekspozicijomis bei renginiais vietos bendruomenės narius.

Akcijos „Tarptautinė muziejų naktis 2013“ metu Prano Domšaičio galerija (Liepų g. 33) plačiai atveria duris ir lankytojų laukia su įdomia programa Tarp paveikslų ir skulptūrų.

Gegužės 18 d., šeštadienį, nuo 16 iki 17 val. kviečiame į koncertą „Opera muziejuje“, kuriame dalyvauja vokalinio projekto „RedVita“ atlikėjai: Vitalija Gumbrytė (sopranas), Vitalijus Muravjovas (tenoras), Vytautas Bytautas (baritonas), Tomas Vilaniškis (bosas) Aurelija Kražanavičienė (fortepijonas) ir fortepijoninis duetas Natalija Blauberg ir Tamara Prokopovič. Skambės arijos, romansai iš žymių ir populiarių V. A. Mocarto. D. Rosinio, D. Verdžio, P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo, G. Donicečio, V. Belinio, D. Pučinio operų.

Nuo 17 iki 20 val. marinistinių peizažų parodos „Sveika, jūra!“ ir Vytauto Kašubos skulptūrų ekspozicijos „Žmogaus misterija“ lankymas. Ekspozicijų erdvėse Jūsų laukia frotažo dirbtuvėlės „Laivai, laiveliai...“ ir nuotaikingas stalo žaidimas vaikams „Iš uosto į uostą“.

18 val. gyvąsias skluptūras Vytauto Kašubos kūrybos ekspozicijoje kurs Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos moksleiviai.

Renginys nemokamas

Prano Domšaičio galerijos informacija


 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus. ISSN 1648-8881

  Tinklalapis atnaujintas 2013.05.13