Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

 

Monospektaklis – dovana kolegoms menininkams
 
2008 m. kovo 12 d.,  18 val.
 
Aktorė Jolanta Puodėnaitė monospektaklyje „Aš laukiu tavęs, mielasis” Kovo 12 d., 18 val. Prano Domšaičio galerijoje – Jolantos Puodėnaitės monospektaklis „Aš laukiu tavęs, mielasis“ (Dario Fo ir Frankos Rome pjesę režisavo Alvydas Vizgirda).
 
Dinamiškas, įtaigus 2007 m. pastatymas jau buvo vaidinamas Klaipėdoje, kai kuriose kitose Vakarų  Lietuvos vietose, o praėjusią  vasarą – ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Spektaklio komedijos „Aš laukiu tavęs, mielasis“ dramaturgija nereikalauja įspūdingų dekoracijų ir kostiumų. Pagrindinis dėmesys čia koncentruojamas į aktorės vaidybą ir tekstą, pasižymintį aštria satyra. Jo herojė – moteris, spalvinga asmenybė, iš netikėtų situacijų dėliojanti keistą žaidimą, vadinamą gyvenimu. Kurdamas spektaklį „Aš laukiu tavęs, mielasis“ režisierius A. Vizgirda bendradarbiavo su vilniečiais dailininke Marta Vosyliute ir jaunu kompozitoriumi Jonu Jurkūnu.  
Spektaklis, vyksiantis Prano Domšaičio galerijoje  –  jaunos, bet jau gerai žinomos Klaipėdos dramos teatro aktorės Jolantos Puodėnaitės dovana visiems Klaipėdos menininkams: dailininkams, aktoriams, rašytojams, muzikams. „Džiaugiuosi, kad su režisieriumi A. Vizgirda pastatėme spektaklį, kurį galime rodyti įvairiose erdvėse. Dar labiau džiaugiuosi galėdama jį atvira širdimi dovanoti Klaipėdos menininkams – kaip atnašą gražiai uostamiesčio dailininkų, aktorių, muzikų ir rašytojų draugystės legendai, kuri, tikiu, vėl gali tapti tikrove“ teigia  aktorė, dėkodama  jos spektaklio-dovanos sumanymą palaikiusiems režisieriui A. Vizgirdai ir aktoriui Edvardui Braziui.
 
LDM Prano Domšaičio galerijos informacija
 
Nuotraukoje: Aktorė Jolanta Puodėnaitė monospektaklyje „Aš laukiu tavęs, mielasis”
 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2010.03.08