English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

KLAIPĖDOS JAUNIMO CENTRO DAILĖS STUDIJOS „VARSA“ JAUNŲJŲ KŪRĖJŲ PARODA „DIALOGAS SU SPALVA“
 

2010 m. balandžio 22 d. – rugsėjo 1 d.
 

LDM Prano Domšaičio galerijos Meno pažinimo centre 2010 m. balandžio 22 d., ketvirtadienį, 17.30 val. atidaryta Klaipėdos jaunimo centro dailės studijos „Varsa“ dalyvių Vytauto Stakeliūno ir Daivaro Lesauskio paroda „Dialogas su spalva“.

Klaipėdos jaunimo centre veikia dailės studija „Varsa“, įkurta 1983 m. Jos vadovė mokytoja ekspertė Loreta Laurinavičienė. Studijos dalyvių kūryba žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Dailės studija įgyvendina įvairius projektus, rengia parodas ir akcijas: ilgiausio piešinio Smiltynėje, ilgiausio piešinio, skirto Laisvės gynėjų dienai paminėti ir kt. Pastaraisiais metais dailės studija sėkmingai įgyvendino projektą „Padovanok spalvų paletę“, taip pat bendrą su Prano Domšaičio galerija projektą, kurio pabaigoje galerijos Meno pažinimo centre buvo parengta paroda „Okeanijos slėpiniai“. Ne vienas jaunasis kūrėjas yra tapęs tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatu, surengęs personalinių parodų muziejuose, bibliotekose, mokyklose. LDM Prano Domšaičio galerijoje ne kartą buvo eksponuoti jaunųjų kūrėjų darbai.

Septintokų Vytauto Stakeliūno ir Daivaro Lesauskio eksponuojami darbai išsiskyria fantazija, netikėtais spalviniais sprendimais. V. Stakeliūnas mokosi Klaipėdos Vydūno vidurinėje mokykloje. Jis mėgsta piešti, laisvalaikiu dažnai būna gamtoje. D. Lesauskis mokosi Klaipėdos „Vyturio“ pagrindinėje mokykloje. Nuo trečios klasės lanko „Varsos“ studiją. Jam patinka derinti spalvas. Berniukas mėgsta sportuoti: lanko baseiną, su tėvais slidinėja kalnuose.
 

LDM Prano Domšaičio galerijos informacija

Vytauto Stakeliūno darbas. 7 kl.

Vytauto Stakeliūno darbas II. 7 kl.

Daivaro Lesauskio darbas. 7 kl. 

 

 

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2010.07.29