Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  (8-5) 219 59 60, (8-5)  212 28 88, faksas +370 5 212 28 88, el. paštas info[at]ndg.lt
Svetainė internete – http://www.ndg.lt
TATE ŽINIASKLAIDOS IR AUDITORIJOS FORMAVIMO VADOVO PASKAITA NACIONALINĖJE DAILĖS GALERIJOJE
2011 m. kovo 18 d. 16 val.
 

Kovo 18 d., penktadienį, 16 val. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilniuje) vyko Britų tarybos ir Nacionalinės dailės galerijos organizuojamas susitikimas su modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus Tate (Didžioji Britanija, Londonas) žiniasklaidos ir auditorijos formavimo vadovu Marcu Sandsu.

Nacionalinė dailės galerija ir Britų taryba kvietė į susitikimą su modernaus ir šiuolaikinio meno muziejaus Tate (Didžioji Britanija, Londonas) žiniasklaidos ir auditorijos formavimo vadovu Marcu Sandsu. Svečias skaitė paskaitą Kaip praplėsti lankytojų ratą galerijos erdvėje ir už jos ribų (How to engage with new audiences in the gallery space and beyond). Po paskaitos vyko Nacionalinės dailės galerijos vadovės Lolitos Jablonskienės moderuojama diskusija.

Marcas Sandsas nuo 2010 m. gegužės mėnesio dirba Tate žiniasklaidos ir auditorijos formavimo vadovu. Jis yra atsakingas už Tate prekinio ženklo plėtrą internete, radijuje, televizijoje ir socialinėje žiniasklaidoje, siekiant stiprinti Tate ryšius su auditorija ir kurti socialinį muziejaus tinklą. M. Sandsas vadovauja žurnalo Tate Etc., internetinio video žurnalo TateShots ir leidybos, ryšių su visuomene, rinkodaros, narystės bei bilietų pardavimų komandoms.

Prieš pradėdamas darbą Tate, M. Sandsas dirbo kompanijoje Guardian News & Media dienraščių The Guardian ir The Observer bei jų internetinių tinklapių rinkodaros direktoriumi (2000–2010). Anksčiau – rinkodaros direktoriumi LWT/Granada Television, buvo vienu iš Carlton ir Granada konsorciumo Digital Terrestrial transliuotojo British Digital Broadcasting, vėliau tapusio ONdigital, darbuotojų steigėjų.

Karjeros pradžioje M. Sandsas aštuonerius metus dirbo reklamos srityje Londone ir Niujorke, pradžioje DMB&B, vėliau – HHCL and Partners. Universitetinį išsilavinimą įgijo Kembridžo universitete.

Šio renginio partneris – Britų taryba Lietuvoje.

Įėjimas nemokamas. Renginys vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

Nacionalinė dailės galerija, Konstitucijos pr. 22, LT-08105 Vilnius www.ndg.lt

Papildomą informaciją teikia Živilė Etevičiūtė tel. (8 5) 2195965, zivile[at]ndg.lt


 

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.03.21