Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  (8-5) 219 59 60, (8-5)  212 28 88, faksas +370 5 212 28 88, el. paštas info[at]ndg.lt
Svetainė internete – http://www.ndg.lt
EDUKACINĖ PROGRAMA, SKIRTA FOTOGRAFIJOS MENO PARODAI „NUOBODULYS"
2010 m. rugsėjo 3 d., 10 d., 24 d. 17 val.
 

Nuo rugsėjo 3-iosios Edukacijos centre ir parodos „Nuobodulys" ekspozicijoje prasideda penktadienio susitikimai su fotomenininkais.

John Cage: „Jei koks užsiėmimas tau pasirodo nuobodus po poros minučių, pabandyk jį keturias. Jei vis dar nuobodu, pabandyk aštuonias, šešiolika, trisdešimt dvi minutes ir taip toliau. Galop pamatysi, jog jis ne nuobodus, o net labai įdomus".

Ką galima padaryti „iš nuobodulio"? Ogi prisigalvoti įdomiausių dalykų!

Apie tai, ką kasdienybės nuobodulyje mato ir autentiškai fiksuoja menininkai, susibūrę parodoje „Nuobodulys", kodėl atkreipia dėmesį į dalykus, kuriuos mes dažnai laikome nevertais dėmesio, jūs galėsite sužinoti kiekvieną rugsėjo penktadienį vyksiančiuose susitikimuose su fotomenininkais.

Rugsėjo 3 d. 17 val. savo mintimis apie parodą dalinsis Gintautas Trimakas. Jis ne tik parodos „Nuobodulys" dalyvis, bet ir ekspozicijos autorius. O dažnas fotografijos mėgėjas žino šį menininką kaip pin-hole kameros propaguotoją ir kaip autorių, rengiantį parodas netikėčiausiose erdvėse.

Kokias žabangas lankytojo žvilgsniui paspendė G. Trimakas instaliuodamas parodą NDG erdvėje ir kodėl atsisako konvencionalaus fotografijos kūrimo bei eksponavimo, o taip pat kitus jums kylančius klausimus galėsite užduoti atėję į susitikimą.

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2010.08.30