Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  +370 5 212 2997, + 370 5  212 888, faksas +370 5 2122888, el. paštas info[at]ndg.lt. Svetainė internete – http://www.ndg.lt
 

NACIONALINĖS DAILĖS GALERIJOS EDUKACIJOS CENTRAS
 

Parodos „Šaltojo karo modernizmas. Menas ir dizainas 1945-1970“ kuratorius David Crowley.
Andriaus Valužio nuotrauka

Mūsų centro uždavinys – supažindinti visuomenę su Nacionalinės dailės galerijos keičiamomis parodomis bei nuolatine ekspozicija, kurią sudaro XX–XXI amžių Lietuvos dailės darbai. Edukacijos centro tikslas – pasiekti, kad dalyviai ne tik stebėtų, bet ir dalyvautų meno pažinimo bei kūrimo procese. Stengiamės, kad NDG vykdoma edukacinė ir informacinė veikla taptų aktyvia ir naudinga platforma tiek kūrėjui, tiek besidominčiajam menu, o muziejaus lankymas – įdomiu ir prasmingu laisvalaikio praleidimo būdu.

Edukacijos centro veikla orientuota į skirtingų žinių ir interesų turinčius lankytojus. Inovatyviais ir nestandartiniais būdais siekiame supažindinti su meno pasauliu, organizuojame ir įgyvendiname edukacinius užsiėmimus, vedame ekskursijas. Galerijos edukaciniame centre yra rengiamos kūrybinės dirbtuvės, skaitomos paskaitos, vyksta diskusijos, filmų peržiūros. Ekspozicijų salėse, specialiai tam įrengtoje edukacinėje erdvėje, galerijos auditorijoje organizuojami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.

Siekiame skatinti lankytojų kūrybiškumą, analitinį mąstymą, domėjimąsi meno raida, kviečiame mokytis pažinti meną, įdomiai praleisti laiką galerijoje.


Edukacinių programų sąrašas >
 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2014.01.20