Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  (8-5) 219 59 60, (8-5)  212 28 88, faksas +370 5 212 28 88, el. paštas info[at]ndg.lt
Svetainė internete – http://www.ndg.lt
Informacinis pranešimas [2011 08 24]

Kultūros istoriko Laimono Briedžio paskaita „Vilniaus (atminties) kelrodžiai: pasižvalgymas po pasaulį“
2011 m. rugpjūčio 26 d. 17 val.

Laimonas Briedis

Rugpjūčio 26 d., penktadienį, 17 val., Nacionalinė dailės galerija kviečia į kultūros istoriko Laimono Briedžio paskaitą „Vilniaus (atminties) kelrodžiai: pasižvalgymas po pasaulį“. Ši paskaita papildo galerijoje iki rugsėjo 18 d. eksponuojamos parodos „Paminklai, kurių nėra. Pasivaikščiojimas po Vilnių" plėtojamas temas.

Rugpjūčio 26 d., penktadienį, 17 val., kviečiame į kultūros istoriko Laimono Briedžio paskaitą „Vilniaus (atminties) kelrodžiai: pasižvalgymas po pasaulį“.

Paskaitoje bus pasakojama apie Vilniui ir jo istorijai skirtus monumentus bei kitokio pobūdžio atminties vietas, esančias už Lietuvos ribų. Ši paskaita papildo ir išplečia parodos „Paminklai, kurių nėra. Pasivaikščiojimas po Vilnių” plėtojamą tematiką. Paroda pasakoja apie Vilniuje anksčiau stovėjusius, tačiau iki šiol neišlikusius monumentus bei apie neįgyvendintus paminklų projektus.

Laimonas Briedis yra Vilniuje gimęs ir užaugęs, Britų Kolumbijos universitete daktaro laipsnį įgijęs, Toronto universiteto Istorijos fakultete tyrimams vadovavęs, Kanadoje ir Lietuvoje gyvenantis kultūros istorikas. Viena iš jo aistrų ir tyrimo sričių – daugiakultūrinis Vilnius bei jo istorija, kurioje susipina daugybė asmeninių pasakojimų ir likimų. Laimono Briedžio knyga „Vilnius: savas ir svetimas” (angl. „Vilnius. City of Strangers”) sulaukė plataus pripažinimo Lietuvoje ir pasaulyje.

Įėjimas nemokamas

Daugiau informacijos: tel. (8 5) 212 2997, NDG Dailės informacijos centras, el. p. egle[at]ndg.lt,
Eglė Mikalajūnė, www.ndg.lt

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.08.25