Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  (8-5) 219 59 60, (8-5)  212 28 88, faksas +370 5 212 28 88, el. paštas info[at]ndg.lt
Svetainė internete – http://www.ndg.lt

Edukacinis videošokio seminaras

2011 m. kovo 4–6 d.

Videošokiu (angl. dance for camera) vadinami filmai, kurių pagrindinė išraiškos priemonė yra šokis – ne tik kūno, bet ir vaizdo kameros. Vizualinę videošokio filmo dinamiką kuria choreografija, šokio filmavimo meistriškumas, vaizdo montažas. Garso ir vaizdo estetika atstoja tradiciniam kinui būdingus dialogus ir naratyvinį pasakojimą. Videšokio choreografija neturi sceninio pavidalo, ji kuriama specialiai filmui, dažniausiai ne sceninei aplinkai.

Intensyvūs trijų dienų užsiėmimai Nacionalinėje dailės galerijoje išsamiai supažindins su šia šiuolaikinio meno forma, jos ištakomis ir naujausiomis kryptimis. Seminaro paskaitų bei videošokio filmų peržiūros metu bus aptariamos įvairios šokėjų ir filmų režisierių bendradarbiavimo formos, analizuojama videošokyje susipynusios choreografijos ir videofilmo meninės raiškos priemonės. Užsiėmimus ves daugiau nei dešimt metų Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės universitetuose videošokį dėstanti lektorė Andrea Davidson.

Seminaras skirtas šokio, kino bei audiovizualinių menų studentams, dėstytojams, menininkams, menotyrininkams ir visiems besidomintiems šiuolaikinėmis meno formomis, jų sąsajomis su videomenu bei vizualine kultūra. Seminaras vyks anglų kalba.

Lektorės viešnagę Lietuvoje remia Prancūzų kultūros centras.

Seminaras nemokamas. Norinčius dalyvauti seminare prašome iki kovo 3 d. registruotis el. paštu silvija[at]ndg.lt. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, mokslo instituciją, specialybę ir kursą arba organizaciją (iniciatyvą), kuriai priklausote. Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos: tel. 8 674 39924, el. paštas silvija[at]ndg.lt, seminaro koordinatorė Silvija Aurylaitė

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.02.22