Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią
Adresas: Konstitucijos pr. 22, LT-08105, Vilnius. Tel.  (8-5) 219 59 60, (8-5)  212 28 88, faksas +370 5 212 28 88, el. paštas info[at]ndg.lt
Svetainė internete –
http://www.ndg.lt

 

Tarptautinė paroda „Arbit Blatas. Sugrįžimas į tėvynę“

MICHAEL PHILIP DAVIS
 

Michael Philip Davis. Andriaus Valužio nuotr.

Michael Philip Davis yra teatro režisierius, prodiuseris, libretų autorius, lektorius, taip pat žinomas tenoras.

2009 m. jo, kaip režisieriaus, veikla siejama su spektakliais „Nuoširdžiai, Ana“ (Valstybinis Niujorko teatro institutas); pasaulinio garso Puccini ir Coppolos premjera „La Coupe et les Levrès“ (Niujorkas) ir „Džani Skiki“ (Tarpmiestinė sceninio meno programa), abiem dirigavo Antonas Coppola; taip pat „Meilės eliksyras“ (Konektikuto Lyrinės operos teatras).

Tarp ankstyvesnių spektaklių minėtini šie: „Karmen tragedija“ ir „Taiti nelaimė“ (Todi muzikos festivalis); „Kurtas Weillis Berlyne“ (Grasas, Austrija); Bacho „Kavos kantata“, Weillo „Aušra slėnyje“; „Džani Skiki“, „Madam Baterflai“ ir „Tabaro“ (Kalifornijos operos asociacija), taip pat „Linksmoji našlė“ (Taikomųjų menų centras) ir kiti.

Davis atliko pagrindinę tenoro partiją spektaklyje „Studentas princas“ (Niujorko opera); Pinkertono partiją spektaklyje „Madam Baterflai“ (Niujorko opera), Tamino „Stebuklingoje fleitoje“ (Kelnas), Romeo, Alfredo, Fausto ir kitus vaidmenis.

Davis yra vienas iš koncertų ciklo „Regina Resnik pristato“ steigėjų, prodiuseris ir dramaturgas, taip pat – nuolatinis lektorius, pristatantis novatorišką ciklą – trilogiją pagal žydų klasikinės dainos „Diasporos spalvos“ tradiciją. Paskutinis šio ciklo koncertas „Peržengiant visas sienas“, kurio sumanytojas ir kūrėjas yra pats Davis, buvo transliuojamas 2009 m. lapkričio mėnesį CUNY TV kanalu ir kartojamas 2010 m. vasario mėnesį.

Davis daug dėmesio skiria jaunajai artistų kartai, jos ugdymui. Jis yra žinomas lektorius, skaitantis paskaitas apie teatrinį meistriškumą Kalifornijos operos asociacijoje, Edukologijos institute ir kituose menų centruose. Davis yra mokęs vokalinio dainavimo Amerikos instituto vokalinių studijų centre Grase, Austrijoje, ir Tarptautiniame vokalinio meno institute Kjaryje, Italijoje. Dėstė vokalą Belmonto universitete ir Niujorko valstybinio teatro institute, taip pat dirbo kviestiniu lektoriumi Williams koledže.


Informacija paimta iš interneto svetainės: www.michaelphilipdavis.com

 


 

 
 
 
[[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.06.29