Neįgaliesiems     English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 
 

Apie Lietuvos dailės muziejų rašo


Spaudos publikacijų apie Lietuvos dailės muziejų suvestinės pdf formatu:
2011 m. sausis, vasaris, kovas, balandis, gegužė, birželis, liepa

www.kamane.lt yra interneto dienraščio ritmu veikiantis, iš Kauno kilęs profesionalaus meno kultūros informacinis portalas -- iki šiol vienintelis Lietuvoje kasdien lietuvių ir anglų k. kalbantis apie visų rūšių meną ir kultūros politiką: naujienos iš Kauno, visų šalies regionų ir užsienio, faktai, aktualijos, vertinimai, diskusijos – toks yra mūsų interesų ratas ir ritmas.

www.cityout.lt rasite visų Vilniuje vykstančių renginių kalendorių, jų prognozes ir šviežiausius įspūdžius iš ką tik pasibaigusių ar vis dar vykstančių; taip pat kino naujienas, filmų apžvalgas, įspūdžius iš koncertų, parodų, spektaklių ir naktinio miesto; gurmaniškų receptų, svarbiausių pirkinių ir dėmesio vertų daiktų sąrašą, dizaino, mados, grožio aktualijas ir dar daugiau.
www.balsas.lt – naujienų portalas
www.savasmenas.lt – virtuali galerija – tai projektas, sukurtas Lietuvos menininkams ir tiems, kurie ieško šiuolaikinio meno. Mūsų tikslas – sudaryti sąlygas autoriaus bei potencialaus pirkėjo tiesioginiam kontaktui.
www.vilnius-events.lt – nauja interneto svetainė, kurios tikslas – koncentruotai, vizualiai patraukliai pristatyti kultūrinių renginių informaciją Vilniaus mieste ir apylinkėse. Ypatingas dėmesys skiriamas tradiciniams miesto renginiams, festivaliams ir nekomerciniams renginiams.
www.culture.lt/daile/ – Vienintelis specializuotas, analitinis ir iliustruotas žurnalas apie šiuolaikinę profesionaliąją dailę. Leidinys skirtas visiems besidomintiems šiuolaikine daile ir jos raidos procesais, meno kūrėjams, jų kūrybos vertintojams.
www.culture.lt/lmenas/ – Lietuvos rašytojų sąjungos savaitraštis „Literatūra ir menas“

www.aidas.lt – „Lietuvos Aidas“ yra valstybės laikraštis, įsteigtas 1917 m. rugsėjo 6 d. Jo steigėjas ir redaktorius buvo pirmasis (būsimasis) Lietuvos prezidentas Antanas Smetona. Dienraštis išsiskiria tuo, kad palaiko geriausias žurnalistines tradicijas, šiuo metu atgimstančias ir Vakaruose, pačioje demokratiškiausioje spaudoje. “Lietuvos Aidas” stengiasi pateisinti valstybės laikraščio vardą, jis yra visų piliečių laikraštis.

www.lrytas.lt – naujienų portalas
www.muzikosbarai.lt – muzikos meno ir mokslo žurnalas
www.museums.lt/Zurnalas/ – „Lietuvos muziejai„ yra iliustruotas Lietuvos muziejų asociacijos leidžiamas ketvirtinis žurnalas, pristatantis Lietuvos muziejuose vykstančias parodas ir renginius, aptariantis opias šios srities institucijų problemas.
www.7md.lt – savaitraščio „7 meno dienos“ internetinės versijos tikslas – sukurti atvirą kultūrinę informacinę multifunkcinę erdvę, kuri atspindėtų mūsų šalies ir užsienio meno ir kultūros įvykius, būtų prieinama žymiai platesniems, nei iki šiol, visuomenės sluoksniams ir aktyviau įtrauktų į komunikacijos procesą pačius menininkus bei kultūros institucijas. 
www.satenai.lt – kultūros savaitraštis
www.lrt.lt – Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainė

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

Tinklalapis atnaujintas 2011.08.11