Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

 

Adresas: Liepų g. 12, LT-92114, Klaipėda. Tel.: (8-46) 410 413, (8-46) 410 414. Faksas (8-46) 410 417. El. paštas: klm[at]takas.lt.
Svetainė internete
http://www.muziejai.lt/klm/index.htm
 
INTERAKTYVUS ŠOKIO SPEKTAKLIS LAIKRODŽIŲ KIEMELYJE
 

2009 m. rugsėjo 5 d., 18 val.

Šokių studija „Intrus“. Nuotrauka iš studijos „Intrus“ archyvo.

Pirmąkart Klaipėdoje – šokio reginys, kurio negalima praleisti!

LDM Laikrodžių muziejaus kiemelyje (Liepų g. 12) – Jaunimo klubo „Saulutė“ šokių studijos INTRUS street dance show spektaklis „Pašok man tai...“. Tai istorija apie jaunystę ir išmintį, vienišumą ir meilę, sunkumus ir atkaklumą, Pelenės istorija, papasakota naujai, šiuolaikiškai.

Renginio metu bus pristatomi Pasaulio ir Europos disco bei street dance show čempionatui „Discoworld-2009" parengti pasirodymai. Renginyje dalyvaus fakyrai, graffiti piešėjai, lankytojai patys įsilies į gatvės kultūrą muziejaus kiemelyje šokdami ir piešdami graffiti.

Kviečiame ateiti ir palaikyti klaipėdiečių šokių kolektyvą prieš didžiausią metų šokių renginį.

Įėjimo kaina – žiūrovų nuožiūra. Visi surinkti pinigai bus skirti INTRUS kelionei į čempionatą finansuoti.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant šokių mokyklai INTRUS ir Laikrodžių muziejui. Siekiama kultūriškai sulieti modernųjį gatvės meną ir jaukią istorinę aplinką.

Klaipėdos šiuolaikinių šokių kolektyvo INTRUS aštuntuosius gyvavimo metus vainikuoja ligi šiol didžiausias iššūkis jauniesiems šokėjams – rugsėjo 8–12 dienomis komanda dalyvaus Tarptautinės šokių organizacijos (IDO) Pasaulio ir Europos disko bei „street dance show" čempionate „Discoworld-2009" Slovakijoje.

Pasiekti šiam tikslui prireikė ne vienerių metų kryptingos veiklos, entuziazmo ir juodo darbo šokių salėje. Tam, kad galėtų reprezentuoti savo šalį aukšto lygio konkurse, pavasarį šokėjai dalyvavo nacionaliniame čempionate, kuriame iškovojo teisę atstovauti Lietuvai tarptautiniame renginyje.

Iš geriausių savo pasirodymų sudarytą programą kolektyvas tobulino mėnesį iki čempionato pradžios - jauni šokėjai nepagailėjo kiekvienam moksleiviui brangių vasaros atostogų akimirkų ir visą rugpjūtį paskyrė treniruotėms bei repeticijoms. Į čempionatą rengiasi važiuoti 17 mažųjų (iki 12 metų) INTRUS šokėjų ir 16 vyresniųjų, kurie čempionate pasirodys suaugusiųjų kategorijoje. Jie rengia ir bendrus komandinius pasirodymus "street dance formation" kategorijoje, ir mažesnių grupių, solinius bei duetų šokius.

Rengiantis čempionatui, prie klaipėdiečių prisijungė ir keletas kūrybingų jaunuolių iš Vilkaviškio, sutiktų vasaros stovykloje. Dramos trupėje ne vienerius metus vaidinęs Dainius, pastaraisiais metais ėmęsis ir šokių, bei šokėjos Patricija ir Dominyka - beje, seserys dvynės, - specialiai atvažiavo į Klaipėdą ir įsiliejo į INTRUS gyvenimą.

Siaučiant krizei, rasti rėmėjų, kurie galėtų finansuoti gausaus kolektyvo kelionę į Slovakijos sostinę Bratislavą, pasirodė esą neįmanoma. Tačiau INTRUS nesustojo pusiaukelėje. „Savo tikslų privalai siekti visais įmanomais teisėtais būdais, - šypsojosi komandos nariai. - Nusprendėme, kad geriausia generalinė repeticija prieš čempionatą bus plačiajai publikai skirtas pasirodymas. Renginio žiūrovų suaukotos lėšos bus skirtos kelionės finansavimui. Kviečiame klaipėdiečius pamatyti mūsų programą ir ją įvertinti! Mums svarbi jūsų nuomonė."

Skausmą, meilės džiaugsmą, vienišumą ir aplinkinių abejingumą yra tekę patirti kiekvienam. Tačiau ne kiekvienam pavyko visus šiuos jausmus perteikti šokio kalba. Spektaklis bus su interaktyvumo elementais. Šokėjai pasakos intriguojančią dviejų jaunų žmonių meilės istoriją, į kurią įsisuks ir aukštesnės jėgos, ir spektaklį stebėsiantys žiūrovai. Žiūrovų laukia intriguojančio siužeto vingiai, žavūs personažai ir proga patiems prisidėti prie istorijos finalo. Įsibrovėliai į šokių pasaulį INTRUS rengiasi pavergti jūsų širdis!

Koordinatoriai:

Muziejininkė Indrė Macijauskienė
indrele[at]gmail.com

Šokių studijų FUEGO bei INTRUS vadovasMindaugas Lekauskas
Tel. +370 46 410417 mindaugas.lekauskas[at]gmail.com
Mob. +370 699 63102

Informacija internete:
www.intrus.lt;

Rėmėjai:


Ramios bites
 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.08.10