Į pradžią  Struktūra  Kontaktai 
English       
   
 
      Laiškams      
 
     
 

Į skyriaus
pradžią

VYKSTA AKCIJA „NEIŠMESK MANĘS“
 

Žmonių dovanoti laikrodžiai

Kiekvienas iš mūsų vienokiais ar kitokiais laikrodžiais sekame laiką. Visi pastebime, kad šie mūsų gyvenimo „palydovai” genda, lūžta, tampa nebemadingi. Vienus laikrodžius keičiame kitais ir taip užmarštin nueina ištikimai tarnavę laiko sergėtojai. Kiekvienas iš Jūsų, manome, turite tiek senovinių, tiek šiuolaikinių nebereikalingų, „atitarnavusių”, sugedusių laikrodžių. Ilgėjant dienoms, vis daugiau laiko skiriame po žiemos atnaujinti namus. Ne vienas iš mūsų tada randame nebenaudojamų laikrodžių, kuriuos ir išmesti gaila, ir pasilikti nelabai norime. Gal tai vestuvinė, gimtadienio ar jubiliejaus dovana, gal brangus atsiminimas iš kelionės...

Laikrodžių muziejus jau antrus metus iš eilės skelbia akciją „Neišmesk manęs“. Prašome klaipėdiečių, miesto svečių neišmesti laikrodžių, o atnešti į Laikrodžių muziejų (Liepų g. 12, Klaipėda, arba teirautis tel. (8-46) 410417, el. paštu klm[at]takas.lt). Dabar šie laikrodžiai galbūt atrodo neįdomūs, o pagalvokime, kaip įdomu juos bus pamatyti ekspozicijoje po 50 metų. Laikrodžiai bus panaudoti ir Laikrodžių muziejaus edukacinėje veikloje.
Žmonės, padovanoję Laikrodžių muziejui laikrodį ar kelis, galės nemokamai apsilankyti muziejaus ekspozicijoje, praplėsti savo akiratį, maloniai praleisti savo laisvalaikį.

2009 m. Laikrodžių muziejuje vykusioje akcijoje „Neišmesk manęs“ klaipėdiečiai ir visos Lietuvos gyventojai padovanojo daugiau nei 250 nebenaudojamų laikrodžių: 20 sieninių, 26 pastatomi ant stalo, 160 rankinių, 50 žadintuvų. Sukaupę šitokią gražią kolekciją, norėdami padėkoti laikrodžius padovanojusiems lankytojams, 2010 m. kovo mėn. rengiame parodą „O aš išlikau“. Joje ir eksponuosime padovanotus XX a. antros pusės Klaipėdos ir Lietuvos gyventojų naudotus laikrodžius.

Laukiame Jūsų ir nebenaudojamų laikrodžių Laikrodžių muziejuje.

Nuotraukose: Akcijos „Neišmesk manęs“ metu padovanoti laikrodžiai atgimė parodoje „O aš išlikau“ Laikrodžių muziejuje.


Indrė Macijauskienė
muziejininkė
Laikrodžių muziejus
Liepų g. 12, Klaipėda
Tel. 8 (46) 410417
El. paštas: klm[at]takas.lt

 

 

 

 

 
 
 
[Į pradžią] [Struktūra] [Kontaktai] [Informacija] [Pastatai] [Ekspozicijos]
[
Parodos] [Rinkiniai] [Projektai] [Gidams] [Edukacija] [Dailininkai]
[
Meno biblioteka, archyvas, fototeka] [Virtualios parodos] [Muziejaus bičiuliai]
[
Parduodami leidiniai] [Naudingos nuorodos] [Žiniasklaidai]
 

© Lietuvos dailės muziejus

  Tinklalapis atnaujintas 2011.12.08